Dostawy przełączników sieciowych
Komenda Stołeczna Policji
1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na dostawy przełączników sieciowych, zwanych dalej asortymentem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX/XIXa SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania przez Wykonawcę min. 24 miesięcy okresu gwarancji i rękojmi, licząc od daty podpisania protokołu odbioru ilościowego dostawy. Okres rękojmi nie może być krótszy niż okres gwarancji. 4. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający wymaga podania w formularzu cenowym (kol. 5 tabeli załącznika nr 6 do SWZ) producenta, modelu, typu, symbolu lub innych danych jednoznacznie identyfikujących oferowany asortyment. W przypadku niewskazania w ofercie danych jednoznacznie identyfikujących oferowany asortyment lub niezłożenia wraz z ofertą załącznika nr 5 do SWZ, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. Pod nazwą „producent” należy rozumieć nazwę firmy, pod którą sprzedawany jest oferowany asortyment, bądź przedsiębiorcę wprowadzającego towar do obrotu na terytorium RP. 6. Zamawiający wymaga, aby zaoferowane produkty ICT nie obejmowały: 1) produktów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 34 ust.4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67 b ust.15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r., o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa; Niespełnienie powyższego wymagania będzie skutkować odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.). 7. Użyte przez Zamawiającego, w niniejszej dokumentacji: • znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, o których mowa w art. 99 ust. 4 ustawy, oraz • normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 4 ustawy - stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy, funkcjonalny, techniczny, technologiczny lub estetyczny i we wszystkich przypadkach ich użycia dopuszcza się stosowanie materiałów, urządzeń, systemów technicznych i innych elementów równoważnych, zwanych dalej „rozwiązaniami równoważnymi”. Określone materiały, urządzenia, systemy techniczne i inne elementy opisu przy pomocy „sformułowań ograniczających” mogą być zastąpione rozwiązaniami równoważnymi o odpowiednio nie gorszych właściwościach technicznych, technologicznych, estetycznych oraz nie gorszych cechach jakościowych lub funkcjonalnych opisanych w niniejszej dokumentacji. Użycie „sformułowań ograniczających” nie ma na celu preferowania danego producenta lub jego produktu, lecz służy jedynie wskazaniu na rozwiązanie, które powinno posiadać właściwości oraz cechy nie gorsze od podanych w niniejszej dokumentacji. Zamawiający w przypadku ofert zawierających rozwiązania równoważne będzie je weryfikować pod względem spełniania wymogów poszczególnych pozycji wymagań zawartych w niniejszej dokumentacji. Wykonawca obowiązany jest udowodnić w ofercie równoważność oferowanych materiałów. Zamawiający nie uzna oferowanych rozwiązań za równoważne, jeśli będą o gorszych właściwościach lub cechach niż wskazane w niniejszej dokumentacji. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 9. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 10. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 11. Termin realizacji zamówienia: nie dłuższy niż 180 dni roboczych, licząc od daty zawarcia umowy wykonawczej lub zaakceptowania zapotrzebowania. 12. Procedura udzielenia zamówień na podstawie umów ramowych została opisana w Rozdz. XIX/XIXa SWZ. 13. W przypadku gdy w wyniku przedmiotowego postępowania dojdzie do zawarcia umowy z jednym Wykonawcą, Zamawiający będzie udzielał zamówienia publicznego na podstawie art. 313 ustawy, tj. na podstawie umowy ramowej, której wzór stanowi zał. XIXa do SWZ. 14. Rodzaj i zakres zmian umowy wskazane zostały w Rozdz. XIX/XIXa SWZ. 15. Wykonawca jest związany ofertą 90 dni od upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, tj. do dnia 20.12.2026 r. 16. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy przełączników sieciowych
Numer referencyjny:
WZP-2477/26/134/Ł
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
WZP-2477/26/134/Ł
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354259
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z jednym operatorem ✅
Maksymalna liczba uczestników: 3
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-22 10:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354259
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Komenda Stołeczna Policji
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5251930070
Adres pocztowy: ul. Nowolipie 2
Kod pocztowy: 00-150
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@ksp.policja.gov.pl 📧
Telefon: +48477230313 📞
URL: https://ksp.policja.gov.pl/zam/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354259 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354259 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354259 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa Open Nexus
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 00-150
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 162-581648 (2026-08-20)
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)