„Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027”

Centrum Usług Wspólnych w Obornikach

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027 tj. wykonywanie przez Wykonawcę usługi bezpiecznego i punktualnego dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły położonej na terenie Gminy Oborniki w roku szkolnym 2026/2027 oraz dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły/ośrodka w Poznaniu w dni nauki szkolnej na trasie szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Ponadto Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie m.in. do: 1) zapewnienia do realizacji usług opiekuna (przynajmniej jeden opiekun) który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo pasażerów w trakcie wsiadania do lub wysiadania z pojazdów oraz w trakcie przewozów, Opiekun musi posiadać ważne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. 2) zainstalowania w pojeździe który zamierza wykorzystać do realizacji zamówienia, najpóźniej do dnia rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia, monitoringu (tj. kamery rejestrującej oraz urządzenia rejestrującego oraz zapisującego materiał video na urządzeniu twardo dyskowym). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane we wzorze umowy – stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 91 ust. 2 Pzp, informuje iż dokonał podziału zamówienia na części, które zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ. Wykaz części zamówienia: a) Część 1 – Trasa nr 1 - obejmującą 114 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 21 204 km b) Część 2 – Trasa 2 - obejmującą 79 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 14 694 km c) Część 3 – Trasa nr 3 – obejmującą 149 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 27 714 km; d) Cześć 4 – Trasa nr 4 – obejmującą 157 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą 29 202 km

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-15. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-12.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-12 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-17 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027”
Numer referencyjny: CUW 1.05.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027 tj. wykonywanie przez Wykonawcę usługi bezpiecznego i punktualnego dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły położonej na terenie Gminy Oborniki w roku szkolnym 2026/2027 oraz dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły/ośrodka w Poznaniu w dni nauki szkolnej na trasie szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Ponadto Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie m.in. do: 1) zapewnienia do realizacji usług opiekuna (przynajmniej jeden opiekun) który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo pasażerów w trakcie wsiadania do lub wysiadania z pojazdów oraz w trakcie przewozów, Opiekun musi posiadać ważne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. 2) zainstalowania w pojeździe który zamierza wykorzystać do realizacji zamówienia, najpóźniej do dnia rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia, monitoringu (tj. kamery rejestrującej oraz urządzenia rejestrującego oraz zapisującego materiał video na urządzeniu twardo dyskowym). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane we wzorze umowy – stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 91 ust. 2 Pzp, informuje iż dokonał podziału zamówienia na części, które zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ. Wykaz części zamówienia: a) Część 1 – Trasa nr 1 - obejmującą 114 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 21 204 km b) Część 2 – Trasa 2 - obejmującą 79 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 14 694 km c) Część 3 – Trasa nr 3 – obejmującą 149 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 27 714 km; d) Cześć 4 – Trasa nr 4 – obejmującą 157 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą 29 202 km
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie transportu drogowego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Cześć I Trasa nr 1
Tytuł: Część I Trasa nr 1
Ilość: 21204 kilometr
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Część 1 – Trasa nr 1 - obejmującą 114 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 21 204 km
Kod pocztowy: 64-600
Miejscowość: Oborniki
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-01 📅
Data końcowa: 2027-06-25 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): kryterium: jakość pojazdu Zamawiający przyzna punktację (odrębnie dla każdej części) kierując się na następującymi regułami: - Jeśli Wykonawca oświadczy w ofercie, że przy wykonaniu zamówienia będzie korzystał z pojazdu/pojazdów, które zostały wyprodukowane od 2022 r. lub nowsze - Wykonawca otrzyma 40 pkt; - Jeśli Wykonawca oświadczy w ofercie, że przy wykonaniu zamówienia będzie korzystał z pojazdu/pojazdów, które zostały wyprodukowane w okresie od 2017 do 2021 r. - Wykonawca otrzyma 30 pkt; - Jeśli Wykonawca oświadczy w ofercie, że przy wykonaniu zamówienia będzie korzystał z pojazdu/pojazdów, które zostały wyprodukowany w okresie od 2012 do 2016 r. - Wykonawca otrzyma 20 pkt; - Jeśli Wykonawca oświadczy w ofercie, że przy wykonaniu zamówienia będzie korzystał z pojazdu/pojazdów, które zostały wyprodukowane w okresie od 2007 do 2011 r. – Wykonawca otrzyma 10 pkt; - Jeśli Wykonawca oświadczy w ofercie, że przy wykonaniu zamówienia będzie korzystał z pojazdu/pojazdów, które zostały wyprodukowane w 2006 – Wykonawca otrzyma 0 pkt. Maksymalna ilość punktów, jaką można uzyskać w powyższym kryterium: 40 punktów (dla każdej z części zamówienia). Oferta wykonawca który zaoferuje wykonywanie przedmiotu zamówienia przy wykorzystaniu pojazdu wyprodukowanego przed 2006 r. zostanie odrzucona. Jeśli Wykonawca zadeklaruje wykonywanie przedmiotu zamówienia przy wykorzystaniu więcej niż 1 pojazdu – to Zamawiający przyzna punkty w ramach w/w kryterium w odniesieniu do pojazdu wyprodukowanego (rocznik produkcji) najwcześniej.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Cześć II Trasa nr 2
Tytuł: Część II Trasa nr 2
Ilość: 14694 kilometr
Opis zamówienia:
b) Część 2 – Trasa 2 - obejmującą 79 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 14 694 km
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Cześć III Trasa nr 3
Tytuł: Część III Trasa nr 3
Ilość: 27714 kilometr
Opis zamówienia:
Część 3 – Trasa nr 3 – obejmującą 149 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 27 714 km;
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Cześć IV Trasa nr 4
Tytuł: Część IV Trasa nr 4
Ilość: 29202 kilometr
Opis zamówienia:
Cześć 4 – Trasa nr 4 – obejmującą 157 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą 29 202 km
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-15 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-06-15 10:15:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1.1. Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swoją ofertę wadium (dla każdej z części osobna) w wysokości: • Część 1: 3.100,00 złotych; 1.2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 p.z.p . 1.3. Wadium może być wniesione w następujących formach: a. pieniądzu; b. gwarancjach bankowych; c. gwarancjach ubezpieczeniowych; d. poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2023 roku, poz. 462). 1.4. W przypadku składania przez Wykonawcę wadium w formie gwarancji, gwarancja powinna być sporządzona zgodnie z obowiązującym prawem i winna zawierać następujące elementy: a. nazwę dającego zlecenie (Wykonawcy), beneficjenta gwarancji (Zamawiającego), gwaranta (banku lub instytucji ubezpieczeniowej udzielających gwarancji) oraz wskazanie ich siedzib, b. określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją, c. kwotę gwarancji, d. termin ważności gwarancji, e. zobowiązanie gwaranta do zapłacenia kwoty gwarancji na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego musi obejmować sytuację, o których mowa w art. 98 ust. 6 Pzp f. w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 Pzp), Zamawiający wymaga aby gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum); g. termin obowiązywania gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); h. w treści gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania. 1.5. Postanowienia ust. 1.4. powyżej stosuje się odpowiednio do poręczeń, określonych powyżej w ust. 1.3. lit d powyżej. 1.6. W przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej należy złożyć odrębny dokument dla każdej z części, na które wykonawca składa ofertę. 1.7. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na następujący rachunek Zamawiającego: Bank PKO BP S.A. nr rachunku bankowego 64 1020 4027 0000 1402 1256 3880 tytuł (wadium, nr sprawy CUW.1.04.2026 – część nr […] ) 1.8. Wadium wnoszone w innych dopuszczonych przez Zamawiającego formach należy przekazać Zamawiającemu w oryginale, w postaci elektronicznej. 1.9. Zwrot wadium następuje na zasadach określonych w art. 98 ust. 1-5 Pzp. 1.10. Utrata wadium następuje w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 Pzp.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Usług Wspólnych w Obornikach
Krajowy numer rejestracyjny: 6060091819
Adres pocztowy: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
Kod pocztowy: 64-600
Miasto pocztowe: Oborniki
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: k.adamska@cuw.oborniki.pl 📧
Telefon: (61) 65-60-176 📞
URL: www.cuw.oborniki.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
7. INFORMACJE O WARUNKACH UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. O udzielenie niniejszego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 112 ust. 1 PZP dotyczące: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie przewiduje określenia warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie. b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Część 1 zamówienia: Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia niniejszy warunek wówczas, jeżeli wykonawca wykaże że posiada uprawnienia do wykonywania działalności polegającej na przewozie osób / wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego wydanego na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r., poz. 1490 z późn. zm.). Część 2 zamówienia: Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia niniejszy warunek wówczas, jeżeli wykonawca wykaże, że posiada uprawnienia do wykonywania działalności polegającej na przewozie osób / wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego wydanego na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r., poz. 1490 z późn. zm.). Część 3 zamówienia: Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia niniejszy warunek wówczas, jeżeli wykonawca wykaże, że posiada uprawnienia do wykonywania działalności polegającej na przewozie osób / wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego wydanego na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r., poz. 1490 z późn. zm.). Część 4 zamówienia: Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia niniejszy warunek wówczas, jeżeli wykonawca wykaże, że posiada uprawnienia do wykonywania działalności polegającej na przewozie osób / wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego wydanego na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r., poz. 1490 z późn. zm.). c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie przewiduje określenia warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie. d) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia niniejszy warunek wówczas, jeżeli Wykonawca wykaże że dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym tj.: wykonawca musi wykazać że dysponuje pojazdem spełniającym wymagania wynikające z obowiązujących przepisów w zakresie wykonywania przewozów dzieci, oraz odpowiadać następującym wymaganiom: Nazwa trasy Wymagany pojazd (warunki zamówienia) Ilość wymaganych pojazdów (minimalna) Trasa nr 1 Część 1 zamówienia Nie starszy niż rok produkcji 2006 Pojazd min. 21 miejsc pasażerskich (siedzących), w tym 1 miejsce dla opiekuna + kierowca, wyposażony w pasy bezpieczeństwa, przystosowany również do przewozu dziecka na wózku inwalidzkim wraz z windą do podnoszenia wózków inwalidzkich lub podjazdem, zapewniający przewóz min. 3 wózków inwalidzkich. Ilość pojazdów 1 szt Trasa nr 2 Część 2 zamówienia Nie starszy niż rok produkcji 2006 Pojazd min. 8 miejsc pasażerskich (siedzących), w tym 1 miejsce dla opiekuna + kierowca, wyposażony w pasy bezpieczeństwa, przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością wraz z windą do podnoszenia wózków inwalidzkich, zapewniający przewóz min. 3 wózków inwalidzkich. Ilość pojazdów 1 szt Trasa nr 3 Część 3 zamówienia Nie starszy niż rok produkcji 2006 Pojazd min. 8 miejsc pasażerskich (siedzących), w tym 1 miejsce dla opiekuna + kierowca, wyposażony w pasy bezpieczeństwa, przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością wraz z windą do podnoszenia wózków inwalidzkich, zapewniający przewóz min. 3 wózków inwalidzkich Ilość pojazdów - 1 szt Trasa nr 4 Część 4 zamówienia Nie starszy niż rok produkcji 2006 Pojazd min. 8 miejsc pasażerskich (siedzących), w tym 1 miejsce dla opiekuna + kierowca, wyposażony w pasy bezpieczeństwa, przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnością. Ilość pojazdów - 1 szt
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. W ramach niniejszego postepowania wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy przysługują środki ochrony prawnej określone w dziale IX (art. 505-578) PZP. 2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 PZP, oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 3. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 PZP, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu (na zasadach określonych w art. 579-590 PZP).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 092-328380 (2026-05-12)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 788816.8 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (waga): 40

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: CUW.01.05.2026 cz.I
Data zawarcia umowy: 2026-08-12 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 229 003 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: oferta SADI TRANS cz.I
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta SADI-TRANS Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SADI-TRANS Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6060112237
Adres pocztowy: ul. Wedelickiego 22
Kod pocztowy: 64-600
Miasto pocztowe: Oborniki
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro.carpediem@gmail.com 📧
Telefon: +48504958091 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 307551.29 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 2
Identyfikator oferty: oferta ASPOLITOWICZ cz.I
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta ASPOLITOWICZ
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ASPOLITOWICZ Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7822545255
Adres pocztowy: ul. Ostrowska 532
Kod pocztowy: 61-324
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: p.politowicz@aspolitowicz.pl 📧
Telefon: 48618705072 📞

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 195671.18 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Mewa Bus Jerzy Marek Olech cz.II
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta Mewa Bus Jerzy Marek Olech
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mewa Bus Jerzy Marek Olech
Krajowy numer rejestracyjny: 5970003757
Adres pocztowy: ul. Rolna 6a/7
Kod pocztowy: 74-200
Miasto pocztowe: Pyrzyce
Region: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
E-mail: mewa.bus.pyrzyce@gmail.com 📧
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 213127.65 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 4
Identyfikator oferty: oferta ASPOLITOWICZ Sp. z o.o. cz.II
Całkowita wartość umowy/działki: 206 303 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 3
Identyfikator oferty: oferta Sadi Trans Sp. z o.o. cz.II
Całkowita wartość umowy/działki: 198 369 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Firma "Przemysław" Grażyna Czarnecka cz.II
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta "Przemysław" Grażyna Czarnecka
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Firma "PRZEMYSŁAW" Grażyna Czarnecka
Krajowy numer rejestracyjny: 7661023898
Adres pocztowy: Czarnkowska 32
Kod pocztowy: 64-610
Miasto pocztowe: Rogoźno

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 203531.62 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Mewa Bus Jerzy Marek Olech cz.III
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 188 566 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Sadi Trans Sp. z o.o. cz.III
Całkowita wartość umowy/działki: 194 552 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Transport Marek Gośliński cz.III
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta Transport Autobusowy Marek Gośliński
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Transport Autobusowy Marek Gośliński
Krajowy numer rejestracyjny: 7871022988
Adres pocztowy: ul. Armii Poznań 24/1
E-mail: goslinski.bus@o2.pl 📧
Telefon: +48602242747 📞
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 329242.32 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta ASPOLITOWICZ cz.III

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 7
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 160 611 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Transport Marek Gośliński cz.IV
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 189 229 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Sadi Trans Sp. z o.o. cz.IV
Całkowita wartość umowy/działki: 241266.92 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Przemysław Grażyna Czarnecka cz.IV
Całkowita wartość umowy/działki: 223290.17 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta Mewa Bus Jerzy Marel Olech cz.IV
Całkowita wartość umowy/działki: 321689.23 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 7
Identyfikator oferty: oferta ASPOLITOWICZ Sp. z o.o. cz.IV
Całkowita wartość umowy/działki: 252305.28 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 6
Identyfikator oferty: oferta Anna Bober FHU ANIA Cz.IV
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta Anna Bober FHU ANIA
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Anna Bober Firma Usługowo Handlowa ANIA
Krajowy numer rejestracyjny: 7661796643
Adres pocztowy: ul. Polna 29
Kod pocztowy: 62-085
Miasto pocztowe: Skoki
E-mail: szalek46@wp.pl 📧
Telefon: 668823907 📞
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 331150.68 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 5
Identyfikator oferty: oferta DOM-JAN cz.IV
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta Dom-Jan
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Dom-Jan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny: 7872146824
Adres pocztowy: ul. Świerkowa 11/1
Kod pocztowy: 64-520
Miasto pocztowe: Obrzycko
E-mail: biuro@domjan.pl 📧
Telefon: 501318873 📞
Źródło: OJS 2026/S 158-569504 (2026-08-17)