dwóch serwerów wraz z licencjami w ramach projektu: „Poprawa komfortu świadczenia usług w Centrum Zdrowia Psychicznego SZPZLO Warszawa-Ochota poprzez wzmocnienie infrastruktury technicznej oraz zakup niezbędnego wyposażenia”
SZPZLO Warszawa-Ochota
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch serwerów wraz z licencjami w ramach projektu: „Poprawa komfortu świadczenia usług w Centrum Zdrowia Psychicznego SZPZLO Warszawa-Ochota poprzez wzmocnienie infrastruktury technicznej oraz zakup niezbędnego wyposażenia”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi (Zestawienie parametrów techniczno-użytkowych, wymaganych i ocenianych) - Załącznik nr 2 do SWZ-OPZ. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, rok produkcji – nie starszy niż z roku 2026, nie powystawowy, nie rekondycjonowany, nie będący sprzętem ,,demo’’, sprzęt musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych zakupów inwestycyjnych.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-25. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-22.
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: dwóch serwerów wraz z licencjami w ramach projektu: „Poprawa komfortu świadczenia usług w Centrum Zdrowia Psychicznego SZPZLO Warszawa-Ochota poprzez wzmocnienie infrastruktury technicznej oraz zakup niezbędnego wyposażenia”
Krótki opis:
Produkty/usługi: Serwery sieciowe 📦
Opis
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 100 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium kosztów (nazwa): Gwarancja
Kryterium kosztów (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Czas dostawy
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-25 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-25 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-22
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-25 12:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-22
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: SZPZLO Warszawa-Ochota
Krajowy numer rejestracyjny:
5261771472
Adres pocztowy: Szcześliwicka 36
Kod pocztowy: 02-353
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: r.pawelec@szpzlo-ochota.pl 📧
Telefon: +48 22 592 98 15 📞
URL: https://zamowienia@szpzlo-ochota.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpzlo-ochota 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpzlo-ochota 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347475 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347475 🌏
Identyfikator funduszy UE: w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 140-509099 (2026-07-22)
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 509099-2026
Źródło: OJS 2026/S 158-571139 (2026-08-17)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)
- Serwery (>20)