Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice

Polska Grupa Górnicza s.a.

Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice z podziałem na zadania.

Termin

Deadline 2026-09-21

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-18 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice
Numer referencyjny: 472501892
Krótki opis:
Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice z podziałem na zadania.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 472501892 - Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Zadanie nr 1: Dzierżawa kombajnu chodnikowego klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: opisano w SWZ
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 1095 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: 365 dni w opcji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 472501892 - Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2:Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Opis zamówienia:
Zadanie nr 2: Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych klasy 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej.
Czas trwania: 2190 dni
Informacje o opcjach
Opis opcji: 365 dni w opcji dla każdego z kombajnów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: zgodnie z zapisami SWZ

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): portal EFO
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): zgodnie z zapisami SWZ
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Opis
Informacje o aukcji elektronicznej: zgodnie z zapisami w SWZ
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-21 11:00:00 📅
Miejsce: portal EFO
Informacje dodatkowe: zgodnie z zapisami SWZ
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: wadium opisano w SWZ
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: opisano w SWZ
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z zapisami SWZ

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Polska Grupa Górnicza S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 634-283-47-28
Departament: Centrala PGG S.A.
Adres pocztowy: ul. Powstańców 30
Kod pocztowy: 40-039
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrala PGG S.A. Biuro Zakupów
E-mail: przetargi@pgg.pl 📧
Telefon: +48327572211 📞
URL: http://www.pgg.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://pgg.pl/przetargi/przetargi-zakupowe/przed-terminem-skladania-ofert 🌏
Adres profilu nabywcy: https://pgg.pl/przetargi/przetargi-zakupowe/przed-terminem-skladania-ofert 🌏
Główna działalność
Poszukiwanie i wydobycie węgla i innych paliw stałych
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pgg.pl/przetargi/przetargi-zakupowe/przed-terminem-skladania-ofert 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz 🌏
Aukcja elektroniczna odbywa się pod następującym adresem: https://efo.coig.biz 🌏
Opis: zgodnie z zapisami w SWZ
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: opisano w SWZ
Źródło: OJS 2026/S 159-573673 (2026-08-18)