Karma dla ptaków
Skarb Państwa PGL LP Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych Olsztyn
Przedmiotem zamówienia jest dostawa karmy dla ptaków: a) Ptasie pyzy 500 g – formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej ze sznurkiem lub drutem umożliwiającym jej zawieszenie, formowana w kule o wadze 500 g +/- 5 %, o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 130 000 szt. b) Ptasie pyzy 90 g x 30 sztuk w wiaderku - formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej, formowana w kule o wadze 90 g +/- 10 %, pakowane w pojemnik plastikowy typu wiaderko , o wadze karmy w wiaderku 2,5 kg - 2,7 kg, o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 1000 szt. c) Ptasie pyzy 90 g x 130 sztuk w kartonie - formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej ze sznurkiem lub drutem umożliwiającym jej zawieszenie, formowana w kule o wadze 90 g +/- 10 %, opakowanie 130 sztuk, o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 300 szt. d) Ptasie pyzy 90 g x 6 sztuk w folii -formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej, formowana w kule o wadze od 90 g +/- 10%, pakowane w folię po 6 szt. o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 4000 szt e) Karma sypka dla ptaków dziko żyjących 1 kg - mieszanka pakowana w worki foliowe 1 kg o składzie minimum: pszenica 30%, słonecznik 22%, kukurydza łamana 10%, owies bezłuskowy 10%, płatki owsiane 8%, płatki pszenni 8%, sorgo 4%, orzech połówki 3%, rodzynki 2%, proso 3%, - w ilości 5000 szt. f) Laska zbożowa 600 g - formowana w laskę - karma w torebce siatkowej ze sznurkiem lub drutem umożliwiającym zawieszenie, formowana w baton/laskę o wadze 600g +/- 10 %, o składzie minimum: łój 32%, pszenica 23%, słonecznik 12%, kukurydza łamana 8%, owies bezłuskowy 8%, płatki owsiane 5%, płatki pszenne 5%, , sorgo 2%, orzech połówki 2%, proso 2%, rodzynki 1%, - w ilości 3000 szt. g) Słonecznik 1kg -niełuskane ziarno słonecznika pakowane w worki foliowe 1 kg - w ilości 4950 szt. h) Karmnik ptasia pyza 90g - karmnik metalowy z ptasimi pyzami, minimalna pojemność 4szt. x 90g, wykonany z siatki metalowej. Kształt walca z daszkiem i metalowym wieszakiem w ilości 100 szt. i) Karmnik mały do zawieszenia- karmnik drewniany, zbijany: gwoździe/zszywki, kryty słomą, ze sznurkiem do zawieszenia, wymiary w cm. 28x25x23 (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt. j) Karmnik duży do zawieszenia - karmnik drewniany, okrągły, brzozowy, zbijany: gwoździe/zszywki, kryty chrustem brzozowym z uchwytem z drutu do zawieszenia, wymiar w cm: Ø 45, wysokość 47 (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt. k) Karmnik mały stojący - karmnik drewniany, kryty słomą, zbijany: gwoździe/zszywki, do montowania na stojak lub ustawiany swobodnie, wymiary w cm.: 32x38x22 (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt. l) Karmnik duży stojący - karmnik drewniany, kryty słomą, zbijany: gwoździe/zszywki, do montowania na stojak (oferta bez stojaka), wymiary w cm.: 55x45x26 (wymiary +/- 10%) w ilości 90 szt. m) Hotel dla owadów mały – Wymiary +/- 10% -Wysokość: 210 mm - Szerokość: 140 mm - Głębokość: 90 mm Wykonany z naturalnego drewna. Wypełnienie: rurki bambusowe, nawiercone drewno, szyszki. w ilości 40 szt. n) Hotel dla owadów duży – Wymiary +/- 10%: - Wysokość: 285 mm - Szerokość: 140 mm - Głębokość: 90 mm Wykonany z naturalnego drewna. Wypełnienie: rurki bambusowe, nawiercone drewno, szyszki w ilości 40 szt. o) Hotel dla owadów z siatką – Wymiary +/- 10% - Wysokość: 380 mm - Szerokość: 210 mm - Głębokość: 90 mm Wykonany z: naturalne drewno, rurki bambusowe, nawiercone drewno, siano, trociny, szyszki. Siano, trociny i szyszki zabezpieczone stalową siatką ochronną w ilości 40 szt. p) Karmnik do samodzielnego montażu - zestaw zawiera: drewniane elementy karmnika z nawierconymi otworami w które należy wbijać gwoździe, komplet gwoździ dołączony do zestawu, haczyk do zawieszenia karmnika, instrukcja montażu. - grubość deski z której wykonane są elementy: 10mm, słupki 20 x20 mm - wymiary karmnika po zmontowaniu: wysokość w najwyższym punkcie dachu: 15,5 cm (bez haczyka), szerokość z dachem: 19x20 cm (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt.
TerminDeadline 2026-10-07
Kto? Co?- • Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne › Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Karma dla ptaków
Numer referencyjny:
HP.270.28.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
HP.270.28.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Kod pocztowy: 10-307
Miejscowość: Olsztyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): 40 - czas realizacji zamówienia częściowego
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-07 10:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Skarb Państwa PGL LP Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych Olsztyn
Krajowy numer rejestracyjny:
7390207177
Adres pocztowy: Marii Zientary Malewskiej 51/53
Kod pocztowy: 10-307
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zpuh@olsztyn.lasy.gov.pl 📧
Telefon: +48895260137 📞
URL: www.zpuh.olsztyn.lasy.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fa235561-a26e-4391-ae38-53f21a11e573 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fa235561-a26e-4391-ae38-53f21a11e573 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzo.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-612188 (2026-09-03)