Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w roku 2027 na potrzeby obiektów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i dystrybucję energii elektrycznej w 2027 roku na potrzeby obiektów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE, począwszy od dnia 01 stycznia 2027 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz i dane punktów poboru energii PPE objętych zamówieniem znajduje się w załącznikach SWZ. Podane w wykazie obiekty oraz przyjęte do umowy zużycie energii elektrycznej ma jedynie charakter orientacyjny, służący do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia i porównania ofert. Nie stanowi ono zobowiązania dla Zamawiającego do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości.
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co?- • Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa › Elektryczność
- • Obiekty użyteczności publicznej › Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w roku 2027 na potrzeby obiektów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie wraz z usługą bilansowania handlowego energii z instalacji OZE
Numer referencyjny:
DZP.271.55.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Elektryczność 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZP.271.55.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi: Przesył energii elektrycznej i podobne usługi 📦
Kod pocztowy: 70-204
Miejscowość: Szczecin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-12-01 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-22 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349641
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-22 12:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349641
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 10
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 852-000-67-57
Adres pocztowy: ul. Rybacka 1
Kod pocztowy: 70-204
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@pum.edu.pl 📧
Telefon: +48 914800778 📞
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349641 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349641 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1349641 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586251 (2026-08-20)
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)