Kompleksowa organizacja wydarzenia „Kwanty Gospodarki”
Województwo Łódzkie
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji wydarzenia Kwanty Gospodarki. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Nazwa i kod CPV: 79952000-2 – Usługi w zakresie organizacji imprez 55120000-7 – Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55110000-4 – Hotelarskie usługi noclegowe 55300000-3 – Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 39294100-0 – Artykuły informacyjne i promocyjne 79342200-5 – Usługi w zakresie promocji 79822500-7 – Usługi projektów graficznych 79820000-8 – Usługi związane z drukowaniem
TerminDeadline 2026-09-11
Kto? Co?- • Usługi hotelarskie › Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
- • Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów › Usługi w zakresie organizacji imprez
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Łódzki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kompleksowa organizacja wydarzenia „Kwanty Gospodarki”
Numer referencyjny:
OPPIV.272.68.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie organizacji imprez 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
OPPIV.272.68.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 40
Kryterium jakości (nazwa): Projekt aranżacji sceny - 20%
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Projekt graficzny kampanii wizerunkowej wydarzenia - 10%
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Projekt jednego przykładowego posta na LinkedIn - 20%
Projekt graficzny foto-ramki do robienia zdjęć- 5%
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Projekt graficzny kostki reklamowej - 5%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-11 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-11 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Bezpośredni link do postępowania: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/308530/notice/public/details
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-11 12:00:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Inne wymagania ekonomiczne lub finansowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 12
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Łódzkie
Krajowy numer rejestracyjny:
7251739344
Adres pocztowy: al. Piłsudskiego 8
Kod pocztowy: 90 - 051
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
E-mail: zp.info@lodzkie.pl 📧
Telefon: +48 42 6633391 📞
URL: www.lodzkie.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://umwl.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bip.lodzkie.pl/ogloszenia/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/308530/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/308530/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587700 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
01082809
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579438 (2026-08-20)