Kompleksowa organizacja zagranicznego, czterodniowego wyjazdu studyjnego do Szwajcarii dla delegacji z Województwa Małopolskiego, którego celem jest pozyskanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań dotyczących systemu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz możliwości ich implementacji na terenie Województwa Małopolskiego z prawem opcji.
Województwo Małopolskie
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja zagranicznego, czterodniowego wyjazdu studyjnego do Szwajcarii, wyjazd w poniedziałek godziny poranne, powrót czwartek godziny wieczorne dla 20 osób. Czas trwania wizyty to 4 dni kalendarzowe, 2 dni na miejscu w Szwajcarii, pierwszy i czwarty dzień traktowany jest jako dzień dojazdowy i wyjazdowy, łącznie 3 noclegi na miejscu. 2. W skład zamówienia podstawowego wizyty wchodzą następujące elementy: 1) Opracowanie i przedstawienie Zamawiającemu szczegółowego programu wizyty; 2) Usługa transportu lotniczego dla uczestników wizyty; 3) Transport na lotnisko i z lotniska w pierwszym i czwartym dniu (Kraków - Balice); 4) Usługa transportu na terenie Szwajcarii dla uczestników wizyty; 5) Całodzienne wyżywienie uczestników wizyty; 6) Zakwaterowanie uczestników wizyty; 7) Usługa tłumaczenia; 8) Ubezpieczenie uczestników wizyty; 9) Zapewnienie opieki koordynacyjnej i fotograficznej. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w skład którego wchodzą następujące elementy: 1) Zapewnienie kolacji dla zaproszonych gości maksymalnie dla dodatkowych 10 osób (opcja nr 1); 2) Udział w wizycie dodatkowych osób maksymalnie 5 osób (opcja nr 2); 3) Zapewnienie biletów wstępu do 3 wybranych przez Zamawiającego miejsc maksymalnie 25 biletów (opcja nr 3). 4. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 6. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 7. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia występują odniesienia do norm Zamawiający wskazuje, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm Zamawiający nie odrzuci oferty wykonawcy tylko dlatego, że oferowany przedmiot zamówienia nie jest zgodny z normą wskazaną w opisie przedmiotu zamówienia, jeżeli wykonawca wykaże w sposób przewidziany w ustawie Pzp oraz dokumentach zamówienia, że proponowane rozwiązanie w równoważnym stopniu spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. 8. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 9. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wartość zamówienia wynosi: 197 050,00 zł, w tym wartość przewidywanych zamówień w ramach opcji została ustalona odpowiednio na kwotę: opcja 1: 2 600,00 zł, opcja 2: 32 000,00 zł, opcja 3: 6 250,00 zł (bez podatku od towarów i usług). 11. Zamówienie należy wykonać w terminie do 2 miesięcy od daty zawarcia umowy.
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co?- • Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży › Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Région lémanique › Genève
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kompleksowa organizacja zagranicznego, czterodniowego wyjazdu studyjnego do Szwajcarii dla delegacji z Województwa Małopolskiego, którego celem jest pozyskanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań dotyczących systemu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz możliwości ich implementacji na terenie Województwa Małopolskiego z prawem opcji.
Numer referencyjny:
DG-VII.272.1.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 197 050 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DG-VII.272.1.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Szwajcaria 🇨🇭
Miejsce wykonania: Genève 🏙️
Czas trwania: 2 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 50
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie koordynatora
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Minimalny termin, w którym Zamawiający może zgłosić korzystanie z opcji nr 2
Standard hotelu
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje przez Platformę e-Zamówienia
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą upływa 12.12.2026 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-09-14 10:15:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert następuje przez Platformę e-Zamówienia
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą upływa 12.12.2026 r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 11
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Małopolskie
Krajowy numer rejestracyjny:
351554287
Adres pocztowy: ul. Basztowa 22
Kod pocztowy: 31-156
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@umwm.malopolska.pl 📧
Telefon: +48 126303222 📞
URL: https://bip.malopolska.pl/umwm/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-969a4d78-1282-4734-8ee9-bf9f3421b3aa 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-969a4d78-1282-4734-8ee9-bf9f3421b3aa 🌏
Nazwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-969a4d78-1282-4734-8ee9-bf9f3421b3aa
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-569186 (2026-08-13)