Kompleksowa usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania nowoczesnej platformy WWW (Cyfrowa Platforma GovTech)
Ministerstwo Cyfryzacji
Kompleksowa usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania nowoczesnej platformy WWW (Cyfrowa Platforma GovTech)
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co?- • Usługi dostawców › Usługi w zakresie projektowania stron WWW
- • Usługi w zakresie oprogramowania › Usługi wdrażania oprogramowania
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kompleksowa usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania nowoczesnej platformy WWW (Cyfrowa Platforma GovTech)
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie oprogramowania 📦
Opis
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-21 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Królewska 27
Kod pocztowy: 00-060
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-14 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ministerstwo Cyfryzacji
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Biuro Administracyjne Wydział Zamówień Publicznych
Kod pocztowy: 00-060
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: wzp@cyfra.gov.pl 📧
Telefon: +48 222455917 📞
URL: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/cyfryzacja 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf1b23e1-dddf-4c22-8f52-519527c7f1b9 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf1b23e1-dddf-4c22-8f52-519527c7f1b9 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://edoreczenia.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568666 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kompleksowa usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania nowoczesnej platformy WWW (Cyfrowa Platforma GovTech)
Krótki opis:
Kompleksowa usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania nowoczesnej platformy WWW (Cyfrowa Platforma GovTech)
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie oprogramowania 📦
Opis
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 90 dni
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-21 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Królewska 27
Kod pocztowy: 00-060
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-14 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Wykonawca przed upływem terminu składania ofert zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy zł, 00/100).
2. Wadium może być wnoszone w formach wskazanych w art. 97 ust. 7 ustawy pzp.
3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy Ministerstwa Cyfryzacji nr 81 1010 1010 0034 9213 9120 0000, z adnotacją: „Wadium PN-32/2026”.
4. W przypadku wniesienia wadium w pieniądzu za moment wniesienia uznaje się moment uznania rachunku Zamawiającego. W przypadku wniesienia wadium przelewem zaleca się, aby Wykonawca załączył do oferty potwierdzenie dokonania przelewu.
5. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu wraz z ofertą oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę poręczenia lub gwarancji w formacie umożliwiającym odczyt dokumentu.
6. Wadium powinno zostać przekazane Zamawiającemu drogą komunikacji elektronicznej poprzez Platformę e-Zamówienia, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). Zamawiający zaleca, aby wadium zostało złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik wadium” a następnie wraz z plikami stanowiącymi część oferty skompresowane do jednego pliku archiwum (ZIP). Jeżeli Wykonawca przesyła wadium poza ofertą np. mailem powinno ono być oznaczone w sposób umożliwiający jednoznaczne przypisanie do postępowania.
7. Dokument poręczenia lub gwarancji powinien zawierać informację o udzieleniu poręczenia lub gwarancji na rzecz Zamawiającego tytułem zapłaty wadium w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn Kompleksowa usługa zaprojektowania, wykonania, wdrożenia i utrzymania nowoczesnej platformy WWW (Cyfrowa Platforma GovTech), nr postępowania PN-32/2026.
8. Dokument poręczenia/gwarancji powinien być ważny przez okres związania ofertą oraz stanowić zobowiązanie poręczyciela lub gwaranta do nieodwołalnej, bezwarunkowej, płatnej na pierwsze żądanie Zamawiającego wypłaty wadium w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 pzp.
9. Zwrot albo zatrzymanie wadium nastąpi zgodnie z art. 98 pzp.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ministerstwo Cyfryzacji
Krajowy numer rejestracyjny:
525-29-55-037
Departament: Biuro Administracyjne Wydział Zamówień Publicznych
Kod pocztowy: 00-060
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: wzp@cyfra.gov.pl 📧
Telefon: +48 222455917 📞
URL: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/cyfryzacja 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf1b23e1-dddf-4c22-8f52-519527c7f1b9 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf1b23e1-dddf-4c22-8f52-519527c7f1b9 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
526-22-39-125
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://edoreczenia.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 1. 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2. 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1; 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy pzp. Odwołania oraz zgłoszenia przystąpienia do postępowania odwoławczego są wnoszone: 1. w formie pisemnej – na adres korespondencyjny KIO: Krajowa Izba Odwoławcza ul. Postępu 17A 02-676 Warszawa, 2. w postaci elektronicznej – na adres do doręczeń elektronicznych Urzędu Zamówień Publicznych: AE:PL-38390-18806-HVTGC-26 Odnośnik: https://edoreczenia.gov.pl/
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568666 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia (>20 nowe zamówienia)
- Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania (>20)
- Usługi w zakresie oprogramowania (>20)
- Usługi doradcze w zakresie oprogramowania
- Usługi dostawy oprogramowania (>20)
- Usługi konfiguracji oprogramowania (>20)
- Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania (4)
- Usługi powielania oprogramowania
- Usługi rozbudowy oprogramowania (9)
- Usługi wdrażania oprogramowania (>20)
- Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania (>20)