„KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI IPN”
Instytut Pamięci Narodowej-Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz dane dotyczące podmiotów Zamawiającego objętych przedmiotem zamówienia zawarte są w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej › Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
- • Usługi ubezpieczeniowe › Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
- • Usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu › Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
- • Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych › Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności ipn”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN - Część 1
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej 📦
Adres pocztowy: ul. Janusza Kurtyki 1
Kod pocztowy: 02-676
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-08 📅
Data końcowa: 2028-11-07 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Zaakceptowanie klauzul dodatkowych
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN - Część 2
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
📦
Dodatkowe produkty/usługi:
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-28 📅
Data końcowa: 2028-10-27 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 11:00:00 📅
Miejsce: https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut Pamięci Narodowej-Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Janusza Kurtyki 1
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: wzp@ipn.gov.pl 📧
Telefon: +48225818876 📞
URL: www.ipn.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-596720 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności ipn”
Numer referencyjny:
BAG-62/26
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia
i odpowiedzialności IPN.
2. Opis przedmiotu zamówienia oraz dane dotyczące podmiotów Zamawiającego objętych przedmiotem zamówienia zawarte są w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN - Część 1
Opis zamówienia:
Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej w zakresie: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej 📦
Adres pocztowy: ul. Janusza Kurtyki 1
Kod pocztowy: 02-676
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-08 📅
Data końcowa: 2028-11-07 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Zaakceptowanie klauzul dodatkowych
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności IPN - Część 2
Opis zamówienia:
Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie:
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów (OC ppm)
Ubezpieczenie autocasco
Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów
Ubezpieczenie Assistance
Ubezpieczenie szyb
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi:
Data rozpoczęcia: 2026-10-28 📅
Data końcowa: 2028-10-27 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
INFORMACJE O ZAMAWIAJĄCYM
1. Zamawiający:
1) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, ul. Janusza Kurtyki 1, 02-676 Warszawa, NIP: 525-21-80-487, REGON: 016365090;
2) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Gdańsku: ul. Aleja Grunwaldzka 216, 80-266 Gdańsk;
3) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Białymstoku: ul. Warsztatowa 1A, 15-637 Białystok;
4) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Lublinie: ul. Wodopojna 2, 20-086 Lublin;
5) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Łodzi: ul. Orzeszkowej 31/35, 91-479 Łódź;
6) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Katowicach: ul. Józefowska 102, 40-145 Katowice;
7) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Rzeszowie: ul. Juliusza Słowackiego 18, 35-060 Rzeszów;
8) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział we Wrocławiu: ul. Soktysowicka 21A, 51-168 Wrocław;
9) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Szczecinie: ul. Klemensa Janickiego 30, 71-270 Szczecin;
10) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Warszawie: Plac Krasińskich 2/4/6, 000-207 Warszawa
w imieniu których – stosownie do treści art. 38 ust. 1 ustawy Pzp i zawartych porozumień – działa:
Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, ul. Janusza Kurtyki 1, 02-676 Warszawa, NIP: 525-21-80-487, REGON: 016365090.
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 11:00:00 📅
Miejsce: https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut Pamięci Narodowej-Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
Krajowy numer rejestracyjny:
525-21-80-487
Adres pocztowy: ul. Janusza Kurtyki 1
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: wzp@ipn.gov.pl 📧
Telefon: +48225818876 📞
URL: www.ipn.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ipn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Zasady, terminy oraz sposób korzystania ze środków ochrony prawnej szczegółowo regulują przepisy Działu IX Pzp - Środki ochrony prawnej (art. 505 i nast. Pzp).
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-596720 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)