Kompleksowe ubezpieczenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
1. Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe ubezpieczenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej, 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: Część I: Ubezpieczenie mienia a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Część II: Ubezpieczenia OC a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. Część III: Ubezpieczenia komunikacyjne a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) Ubezpieczenie auto casco (AC+ASS), c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1; 6; 6a; 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załącznikach do SWZ/OPZ. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp. w wysokości 15% dla ubezpieczeń mienia część I.
TerminDeadline 2026-10-16
Kto? Co? Gdzie?- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Przemyski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kompleksowe ubezpieczenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Część I: Ubezpieczenie mienia
Opis zamówienia: a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Przemyski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Jako kryterium „klauzule fakultatywne” Pełnomocnik Zamawiającego oceni wartość merytoryczną oferty. Oferty zostaną uszeregowane w kolejności od oferty o najkorzystniejszych warunkach ochrony ubezpieczeniowej do oferty o najmniej korzystnych warunkach ochrony ubezpieczeniowej, w oparciu o liczbę punktów uzyskanych za zaakceptowanie w ofercie poszczególnych klauzul fakultatywnych: Treść powyższych klauzul znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. Wartość punktowa zostanie obliczona wg wzoru: Pz = Zo/Zm x Wz x 100 Gdzie: Pz - liczba punktów uzyskanych przez rozpatrywaną ofertę za kryterium „klauzule fakultatywne”; Zo - łączna liczba punktów uzyskanych przez ocenianą ofertę za wartość merytoryczną oferty (w oparciu o liczbę punktów uzyskanych za zaakceptowanie poszczególnych klauzul/postanowień/definicji fakultatywnych); Zm - maksymalna możliwa do uzyskania liczba punktów za wartość merytoryczną ochrony (w oparciu o liczbę punktów za zaakceptowanie poszczególnych klauzul/postanowień/definicji fakultatywnych); Wz - waga kryterium " klauzule fakultatywne" (10%) w postaci ułamka dziesiętnego (0,1).
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część II: Ubezpieczenia OC
Opis zamówienia:
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część III: Ubezpieczenie komunikacyjne.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-16 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
Krajowy numer rejestracyjny:
000304510
Adres pocztowy: ul. Szpitalna 16, 37-200 Przeworsk
Kod pocztowy: 37-200
Miasto pocztowe: Przeworsk
Region: Przemyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zampubliczne@spzoz-przeworsk.pl 📧
Telefon: 016 649 15 00 📞
URL: www.spzoz-przeworsk.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://mentor.logintrade.net/zapytania_email,238122,53699a2e307bb31ea82af4711d8da7d3.html 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Kwestie związane z prawami własności intelektualnej
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 526-288-36-64
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 226955804 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Punkt kontaktowy: Krajowa izba odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +484587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-569659 (2026-08-17)
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)