Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy
Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: 1. Część 1 – Białołęka, Targówek, 2. Część 2 – Praga Północ, Praga Południe, 3. Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów , 4. Część 4 – Ochota, Włochy, 5. Część 5 – Śródmieście, Wola, 6. Część 6 – Ursynów, Wilanów, 7. Część 7 – Mokotów. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Usługi w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych i sygnalizatorów › Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 1 – Białołęka, Targówek.
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-12-01 📅
Data końcowa: 2027-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): wydłużenie gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 2 – Praga Północ, Praga Południe.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 4 – Ochota, Włochy.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 5 – Śródmieście, Wola.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 6 – Ursynów, Wilanów.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 7 – Mokotów.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 11:00:00 📅
Miejsce: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy zawartymi w SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Chmielna 120
Kod pocztowy: 00-801
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@zdm.waw.pl 📧
Telefon: +48225589220 📞
URL: http://www.zdm.waw.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: Platforma E-Zamawiający
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-569913 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy
Numer referencyjny:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
1. Część 1 – Białołęka, Targówek,
2. Część 2 – Praga Północ, Praga Południe,
3. Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów ,
4. Część 4 – Ochota, Włochy,
5. Część 5 – Śródmieście, Wola,
6. Część 6 – Ursynów, Wilanów,
7. Część 7 – Mokotów.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 1
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 1 – Białołęka, Targówek.
Opis zamówienia:
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
Część 1 – Białołęka, Targówek.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-12-01 📅
Data końcowa: 2027-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): wydłużenie gwarancji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 2
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 2 – Praga Północ, Praga Południe.
Opis zamówienia:
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
Część 2 – Praga Północ, Praga Południe.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 3
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów.
Opis zamówienia:
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
Część 3 – Wawer, Wesoła, Rembertów.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 4
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 4 – Ochota, Włochy.
Opis zamówienia:
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
Część 4 – Ochota, Włochy.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 5
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 5 – Śródmieście, Wola.
Opis zamówienia:
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
Część 5 – Śródmieście, Wola.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 6
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 6 – Ursynów, Wilanów.
Opis zamówienia:
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
Część 6 – Ursynów, Wilanów.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZDM/UM/DZP/74/PN/17/26 - część 7
Tytuł: Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy: Część 7 – Mokotów.
Opis zamówienia:
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie m. st. Warszawy:
Część 7 – Mokotów.
Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 11:00:00 📅
Miejsce: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wykonawca przystępujący do postępowania jest obowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium na cały okres związania ofertą, w wysokości:
dla części 1: 16 000,00 zł (słownie: szesnaście tysięcy złotych 00/100),
dla części 2: 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100),
dla części 3: 18 000,00 zł (słownie: osiemnaście tysięcy złotych 00/100),
dla części 4: 11 000,00 zł (słownie: jedenaście tysięcy złotych 00/100),
dla części 5: 25 000,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych 00/100),
dla części 6: 11 000,00 zł (słownie: jedenaście tysięcy złotych 00/100),
dla części 7: 13 000,00 zł (słownie: trzynaście tysięcy złotych 00/100).
Pokaż więcej
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy zawartymi w SWZ.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
527-021-07-44
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Chmielna 120
Kod pocztowy: 00-801
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@zdm.waw.pl 📧
Telefon: +48225589220 📞
URL: http://www.zdm.waw.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: Platforma E-Zamawiający
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Przez zastosowane pojęcie "ustawa Pzp" należy rozumieć ustawę z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.).
2. Opis sposobu przygotowania ofert zawarty został w punkcie 8 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Do oferty należy dołączyć dokumenty zgodnie z pkt 8 SWZ.
4. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadku spełnienia wobec niego przesłanek określonych w SWZ.
5. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, który nie potwierdzi spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz nie wykaże braku podstaw do wykluczenia z postępowania.
6. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od wezwania, aktualnych na dzień złożenia dokumentów określonych w dokumentacji postępowania.
7. Wykonawca przystępujący do postępowania jest obowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium na cały okres związania ofertą, w wysokości określonej w SWZ.
8. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
9. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych zawarta została w pkt 22. SWZ.
10. Ofertę należy złożyć na elektronicznej Platformie E-Zamawiający (dalej w skrócie: „Platforma”) pod adresem: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl.
11. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
12. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
13. Termin zakończenia realizacji zamówienia: zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym z z zapisami projektowanych postanowień umowy.
Pokaż więcej
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1) Odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a.
2) Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej,
3) Odwołanie w przypadkach innych niż określone w 1) i 2) wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, z zastrzeżeniem art. 515 ust. 4 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-569913 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕