Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Piaseczno Sp. z o.o.

1. Przedmiotem zamówienia jest: Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton. Przedmiot zamówienia jest sklasyfikowany wg. Wspólnego Słownika Zamówień (Klasyfikacja CPV) pod kodem 66114000-2 (Usługi leasingowe). 2. Przedmiotem zamówienia nie jest ubezpieczenie leasingowanego pojazdu. Zamawiający będzie samodzielnie ubezpieczał leasingowany pojazd. Polisa ubezpieczeniowa zostanie wystawiona na Wykonawcę jako właściciela pojazdu. Dlatego wykonawcy nie mają w swoich ofertach uwzględniać kosztów ubezpieczenia leasingowanego pojazdu. Zamawiający deklaruje wkład własny w wysokości do 10% wartości zakupu. Zamawiający dopuszcza wniesienie wkładu własnego po podpisaniu umowy leasingu, a przed protokolarnym odbiorem przez Zamawiającego przedmiotu leasingu. Ponadto Zamawiający wyraża zgodę na zapłatę pierwszej raty leasingu w tym samym miesiącu, w którym nastąpi protokolarny odbiór przez Zamawiającego przedmiotu leasingu. 3. Okres leasingu wynosi 60 miesięcy licząc od daty protokolarnego przekazania Zamawiającemu przedmiotu leasingu. Uwaga: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ dostępny pod linkiem:https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675

Termin

Deadline 2026-10-09

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-26 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-26)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton
Numer referencyjny: 08/2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton. Przedmiot zamówienia jest sklasyfikowany wg. Wspólnego Słownika Zamówień (Klasyfikacja CPV) pod kodem 66114000-2 (Usługi leasingowe). 2. Przedmiotem zamówienia nie jest ubezpieczenie leasingowanego pojazdu. Zamawiający będzie samodzielnie ubezpieczał leasingowany pojazd. Polisa ubezpieczeniowa zostanie wystawiona na Wykonawcę jako właściciela pojazdu. Dlatego wykonawcy nie mają w swoich ofertach uwzględniać kosztów ubezpieczenia leasingowanego pojazdu. Zamawiający deklaruje wkład własny w wysokości do 10% wartości zakupu. Zamawiający dopuszcza wniesienie wkładu własnego po podpisaniu umowy leasingu, a przed protokolarnym odbiorem przez Zamawiającego przedmiotu leasingu. Ponadto Zamawiający wyraża zgodę na zapłatę pierwszej raty leasingu w tym samym miesiącu, w którym nastąpi protokolarny odbiór przez Zamawiającego przedmiotu leasingu. 3. Okres leasingu wynosi 60 miesięcy licząc od daty protokolarnego przekazania Zamawiającemu przedmiotu leasingu. Uwaga: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ dostępny pod linkiem:https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi leasingu finansowego 📦
Opis
Tytuł: Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton
Adres pocztowy: ul. Techniczna 6
Kod pocztowy: 05-500
Miejscowość: Piaseczno
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 60 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Kabina o obniżonym progu dostępu
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-09 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-09 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Podstawa prawna CVD w celu ustalenia, która kategoria procedury udzielania zamówień ma zastosowanie: Zakup, dzierżawa lub wynajem pojazdów
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Zamówienie wchodzi w zakres dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/33/WE (dyrektywa w sprawie czystych ekologicznie pojazdów – CVD)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wymagania dot konsorcjum wykonawców zostały opisane w SWZ dostępnej pod adresem:„https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675”.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Piaseczno Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 1230878675
Kod pocztowy: 05-500
Miasto pocztowe: Piaseczno
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@pukpiaseczno.pl 📧
Telefon: +48 22 73 71 770 📞
Adres profilu nabywcy: https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje dot. składania odwołań zostały opisane w SWZ dostępnej pod adresem: https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-594802 (2026-08-26)