Modernizacja systemu do weryfikacji i ochrony zapytań DNS oraz zarządzania adresacją IP w NBP
Narodowy Bank Polski
1. Nazwa zamówienia: Modernizacja systemu do weryfikacji i ochrony zapytań DNS oraz zarządzania adresacją IP w NBP. 2. Przedmiotem zamówienia jest*: 2.1. Dostawa przez Wykonawcę do Lokalizacji Zamawiającego Sprzętu i Oprogramowania oraz Dostarczenie Subskrypcji Licencji; 2.1a.** Wykonanie Projektu Technicznego oraz przeniesie autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego wraz z prawami zależnymi; 2.2. Zapewnienie świadczenia Wsparcia Technicznego (maintenance); 2.3. Wykonanie Usług instalacyjno-wdrożeniowych, w tym przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do raportu z przeprowadzonych testów; 2.3a.** Wykonanie Dokumentacji Powykonawczej oraz przeniesie autorskich praw majątkowych wraz z prawami zależnymi; 2.4. Świadczenie Usług Serwisowych dla Sprzętu i Oprogramowania; 2.4a.** Przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych; 2.5. Udzielenie przez Wykonawcy Gwarancji jakości na dostarczony Sprzęt i Oprogramowanie oraz wykonane Usługi instalacyjno-wdrożeniowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. ** Zapis dotyczy rozwiązania równoważnego, o którym mowa w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-14. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-11.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Sieci › Urządzenia sieciowe
- • Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego › Usługi w zakresie wsparcia technicznego
- • Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania › Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-11 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-31 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Modernizacja systemu do weryfikacji i ochrony zapytań DNS oraz zarządzania adresacją IP w NBP
Numer referencyjny:
SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0189/DIT/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 8161568.84 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0189/DIT/26
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 39 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-14 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 88 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Bank Polski
Krajowy numer rejestracyjny:
000002223
Adres pocztowy: ul. Świętokrzyska 11/21
Kod pocztowy: 00-919
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dkrzprzetargi@nbp.pl 📧
Telefon: +48221852359 📞
URL: https://www.nbp.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-zamowienia.nbp.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 112-404737 (2026-06-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 8161568.84 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 8105049.51 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
NBP-DKRZ-WPI-1-SB-241-0082-2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 8105049.51 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Trafford IT Sp. z o.o. Sp. K.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Trafford IT Sp. z o.o. Sp. K.
Krajowy numer rejestracyjny:
9512359789
Adres pocztowy: ul. Taneczna 18
Kod pocztowy: 02-829
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@traffordit.pl 📧
Telefon: +48222741700 📞
URL: https://trafford.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 147-536598 (2026-07-31)
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)