„Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki
Gmina Miasto Krosno
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego – sprzętu do prowadzenia zajęć w zakresie elektryki, elektroniki i automatyki, do pracowni zawodowych znajdujących się w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, ul. Rzeszowska 10, w ramach realizacji projektu pn. „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami”. Sprzęt będzie przeznaczony do następujących pracowni zawodowych: 1) pracownia do nauki systemów elektronicznych - B19, C200, C201, 2) pracownia do nauki instalacji elektryczno – elektronicznych - B20, C202, 3) pracownia do nauki automatyki - B21, 4) pracownia do nauki programowania i sztucznej inteligencji - A33, 5) serwerownia - B29. Zakres niniejszego zamówienia został podzielony na dwie części: Część I – Dostawa sprzętu elektrycznego i elektronicznego, Część II – Dostawa sprzętu z zakresu automatyki. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia. Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Specyfikacji dostaw stanowiącej załącznik do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie › Sprzęt i aparatura elektryczna
- • Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie › Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
- • Pomoce naukowe › Pomoce dydaktyczne
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki
Krótki opis:
Produkty/usługi: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Dostawa sprzętu elektrycznego i elektronicznego
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Sprzęt i aparatura elektryczna 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Czas trwania: 45 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: nie dotyczy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Dostawa sprzętu z zakresu automatyki
Opis zamówienia:
Czas trwania: 3 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2027-01-02
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-05 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2027-01-02
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Miasto Krosno
Krajowy numer rejestracyjny:
6840013798
Adres pocztowy: Lwowska 28a
Kod pocztowy: 38-400
Miasto pocztowe: Krosno
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zpa@um.krosno.pl 📧
Telefon: +48134743218 📞
URL: https://www.krosno.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/krosno 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/krosno 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367852 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367852 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-609376 (2026-09-03)
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie (>20 nowe zamówienia)
- Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne (16)
- Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej (17)
- Drut i kabel izolowany (5)
- Elektryczne silniki, generatory i transformatory (>20)
- Sprzęt i aparatura elektryczna (16)
- Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne (15)
- Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne (8)