Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej, ubezpieczenie mienia w systemie ALLRRISKS (ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej, ubezpieczenie mienia w systemie ALLRRISKS (ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem, ubezpieczenie szyb od stłuczenia), ubezpieczenie pojazdów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w zakresie OC, AC i NNW Kierowców i pasażerów w 3 pakietach
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co?- • Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej › Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
- • Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty › Usługi ubezpieczenia od ognia
- • Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych › Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Elbląski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej, ubezpieczenie mienia w systemie ALLRRISKS (ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 4 081 000 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 091 000 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Adres pocztowy: ul.Królewiecka 146
Kod pocztowy: 82-300
Miejscowość: Elbląg
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Elbląski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-30 📅
Data końcowa: 2029-11-29 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium kosztów (nazwa): Klauzule fakultatywne
Kryterium kosztów (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 2
Wartość szacunkowa bez VAT: 510 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia od ognia
📦
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium kosztów (nazwa): klauzule fakultatywne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 3
Wartość szacunkowa bez VAT: 480 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Królewiecka 146
Kod pocztowy: 82-300
Miasto pocztowe: Elbląg
Region: Elbląski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: mudzinska@szpital.elblag.pl 📧
Telefon: 552395521 📞
URL: www.szpital.elblag.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.szpitalelblag.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalelblag.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalelblag 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalelblag.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: https://szpitalelblag.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalelblag
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kio@uzp.dov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586367 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej, ubezpieczenie mienia w systemie ALLRRISKS (ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem
Numer referencyjny:
26/2026
Krótki opis:
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej, ubezpieczenie mienia w systemie ALLRRISKS (ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem, ubezpieczenie szyb od stłuczenia), ubezpieczenie pojazdów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w zakresie OC, AC i NNW Kierowców i pasażerów w 3 pakietach
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi ubezpieczeniowe 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 4 081 000 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet Nr 1
Tytuł: Pakiet Nr 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 091 000 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (t.j.Dz. U. z 2025r. poz. 272) oraz dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia oraz prowadzonej działalności zakładu opieki zdrowotnej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 13 do SWZ.
Załączniki od nr 1 do nr 9 do SWZ zawierają wykaz majątku WSZ.
Załącznik Nr 10 do SWZ zawiera wykaz majątku WSZ nie ujęty w załączniku od nr 1 do nr 9 na dzień 30.03.2026r.
Załącznik Nr 11 do SWZ zawiera zakres ubezpieczenia : kradzież z włamaniem i
rabunek z włączeniem ryzyka wandalizmu
Załącznik Nr 12 do SWZ zawiera informację dot. szkodowości .
Załącznik Nr 14 do SWZ zawiera wykaz taboru samochodowego.
Załącznik Nr 22 do SWZ zawiera zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia ( 6 zaświadczeń).
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Adres pocztowy: ul.Królewiecka 146
Kod pocztowy: 82-300
Miejscowość: Elbląg
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Elbląski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-30 📅
Data końcowa: 2029-11-29 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium kosztów (nazwa): Klauzule fakultatywne
Kryterium kosztów (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet Nr 2
Tytuł: Pakiet Nr 2
Wartość szacunkowa bez VAT: 510 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Ubezpieczenie mienia w systemie ALL RISKS .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 13 do SWZ.
Załączniki od nr 1 do nr 9 do SWZ zawierają wykaz majątku WSZ.
Załącznik Nr 10 do SWZ zawiera wykaz majątku WSZ nie ujęty w załączniku od nr 1 do nr 9 na dzień 30.03.2026r.
Załącznik Nr 11 do SWZ zawiera zakres ubezpieczenia : kradzież z włamaniem i
rabunek z włączeniem ryzyka wandalizmu
Załącznik Nr 12 do SWZ zawiera informację dot. szkodowości .
Załącznik Nr 14 do SWZ zawiera wykaz taboru samochodowego.
Załącznik Nr 22 do SWZ zawiera zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia ( 6 zaświadczeń).
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium kosztów (nazwa): klauzule fakultatywne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet Nr 3
Tytuł: Pakiet Nr 3
Wartość szacunkowa bez VAT: 480 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Ubezpieczenie pojazdów WSZ w Elblągu w zakresie OC, AC i NNW kierowców i pasażerów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 13 do SWZ.
Załączniki od nr 1 do nr 9 do SWZ zawierają wykaz majątku WSZ.
Załącznik Nr 10 do SWZ zawiera wykaz majątku WSZ nie ujęty w załączniku od nr 1 do nr 9 na dzień 30.03.2026r.
Załącznik Nr 11 do SWZ zawiera zakres ubezpieczenia : kradzież z włamaniem i rabunek z włączeniem ryzyka wandalizmu
Załącznik Nr 12 do SWZ zawiera informację dot. szkodowości .
Załącznik Nr 14 do SWZ zawiera wykaz taboru samochodowego.
Załącznik Nr 22 do SWZ zawiera zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia ( 6 zaświadczeń).
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Krajowy numer rejestracyjny:
5782517492
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Królewiecka 146
Kod pocztowy: 82-300
Miasto pocztowe: Elbląg
Region: Elbląski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: mudzinska@szpital.elblag.pl 📧
Telefon: 552395521 📞
URL: www.szpital.elblag.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.szpitalelblag.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalelblag.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalelblag 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalelblag.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: https://szpitalelblag.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalelblag
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wszelkie wymagania dot. wniesienia wadium opisano w rozdziale XVI SWZ.
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kio@uzp.dov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie przysługuje na:
a) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
b) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy;
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
3. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
4.Odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b)15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt a).
5. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 3 i 4 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-586367 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (>20 nowe zamówienia)
- Usługi ubezpieczeniowe i emerytalne (>20)
- Usługi ubezpieczeniowe (>20)
- Ubezpieczeniowe usługi brokerskie oraz agencyjne
- Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (18)
- Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty (18)
- Usługi ubezpieczenia prawnego i ubezpieczenia od wszelkiego ryzyka (2)
- Usługi ubezpieczenia robót inżynieryjnych, dodatkowego ubezpieczenia, uśrednienia, ustalenia wysokości straty i usługi aktuarialne (1)
- Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu (9)
- Usługi ubezpieczeń na życie (5)
- Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych (10)