ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - edycja II
Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli wy-chowania przedszkolnego w ramach projektu: Zintegrowany Program Rozwoju talentów i Kompetencji Klu-czowych w Przedszkolach BOF o nr FEPD.08.02-IZ.00-0003/24. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS. 2. Zamówienie podzielone jest na osiem części, tj.: Część I – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu Część II – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Integracja sensoryczna Część III – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Neurologopedia Część IV – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Edukacja włączająca Część V – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Pedagog specjalny w edukacji włączającej Część VI – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Diagnoza i terapia pedagogiczna Część VII – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Oligofrenopedagogika Część VIII – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przed-szkolnego Kierunek: Surdopedagogika 3. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdej części zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (OPZ).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-16. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-26.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Białostocki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-26 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - edycja II
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi szkolnictwa wyższego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 8
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 8
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Część 1 - Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-09-15 📅
Data końcowa: 2028-09-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Część 2 - Integracja sensoryczna
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Część 3 - Neurologopedia
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Część 4 - Edukacja włączająca
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Część 5 - Pedagog specjalny w edukacji włączającej
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 6
Tytuł: Część 6 - Diagnoza i terapia pedagogiczna
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 7
Tytuł: Część 7 - Oligofrenopedagogika
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 8
Tytuł: Część 8 - Surdopedagogika
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Opis
Adres pocztowy: ul. Adama Mickiewicza 74 lokal 6
Kod pocztowy: 15-232
Miejscowość: Białystok
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-16 14:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-16 14:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://bof.ezamawiajacy.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-16 14:15:00 📅
Miejsce: https://bof.ezamawiajacy.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego
Krajowy numer rejestracyjny:
9662091006
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 74 lokal 6
Kod pocztowy: 15-232
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Stanowisko ds. Administracyjnych
E-mail: zamowienia@bof.org.pl 📧
Telefon: +48 85 6611538 📞
Fax: +48 85 6611538 📠
URL: https://bof.org.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://bof.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bof.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://bof.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://bof.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
URL: https://uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl/kio 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-363366 (2026-05-26)
Obiekt
Opis
Tytuł: Część VI - Terapia pedagogiczna
Opis zamówienia:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-09Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 363366-2026
Źródło: OJS 2026/S 109-393513 (2026-06-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 230 500 PLN 💰
Opis
Tytuł: Część 6 - Terapia pedagogiczna
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa - Część 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-22 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 120 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta najkorzystniejsza - Część 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Uniwersytet w Białymstoku
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Uniwersytet w Białymstoku
Krajowy numer rejestracyjny:
5422383747
Departament: Uniwersytet w Białymstoku
Adres pocztowy: ul. Świerkowa 20B
Kod pocztowy: 15-328
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: m.lukaszuk@uwb.edu.pl 📧
URL: http://www.uwb.edu.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uwb.edu.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
2️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 110 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta najkorzystniejsza - Część 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Źródło: OJS 2026/S 160-575890 (2026-08-19)