Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH /..../

Sieć Badawcza Łukasiewicz - ITECH Instytut Innowacji i Technologii

Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH i działalności statutowej m.in. dla programów dofinansowanych z Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. „Branżowe punkty kontaktowe dla programu ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa”

Termin

Deadline 2026-09-21

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH /..../
Numer referencyjny: 02/08/2026/W/P
Krótki opis:
Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH i działalności statutowej m.in. dla programów dofinansowanych z Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. „Branżowe punkty kontaktowe dla programu ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa”
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1037608.13 PLN 💰
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w Europejskim Obszarze Gospodarczym
Opis
Wewnętrzny identyfikator: znak sprawy: 02/08/2026/W
Tytuł: Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń /.../”,
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
„Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH i działalności statutowej m.in. dla programów dofinansowanych z Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. „Branżowe punkty kontaktowe dla programu ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa”,
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wydarzenia mogą być też organizowane na terenie Europy
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 70
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie Zespołu
Kryterium jakości (waga): 15
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie Koordynatora organizacyjnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Wydarzenia będą również organizowane w Europie.

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-09-21 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Inne wymagania ekonomiczne lub finansowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykonawca powinien wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, na sumę gwarancyjną w wysokości nie niższej niż 2 000 000 zł.  W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, powyższy warunek może zostać spełniony przez jednego Wykonawcę lub łącznie przez wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.  W przypadku w/w polis zawartych w innych walutach niż PLN, Zamawiający przeliczy wartość wg. średniego kursu NBP z dnia zawarcia danej umowy ubezpieczenia.
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Odpowiednie kwalifikacje edukacyjne i zawodowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
B) W zakresie kwalifikacji i doświadczenia osób mających realizować zamówienie, tj. Wykonawca spełni powyższy warunek, jeżeli zapewnieni grupę w składzie minimum 4-osobowym na czas realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiedzialną za organizację szkoleń, eventów i/lub seminariów i legitymującą się co najmniej następującym doświadczeniem:  a) Koordynator Organizacyjny Zespołu:   Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli Wykonawca zapewnieni Koordynatora organizacyjnego zespołu realizującego legitymującego się doświadczeniem w zakresie koordynacji/nadzoru w zakresie organizacji wydarzeń stacjonarnych lub online o łącznej wartości co najmniej 200 000,00 PLN w ostatnich dwóch latach.  W przypadku w/w umów zawartych w innych walutach niż PLN, Zamawiający przeliczy wartość wg. średniego kursu NBP z dnia zawarcia danej umowy. b) Zespół realizacyjny:  Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca zapewni Zespół realizacyjny odpowiedzialny za organizację wydarzeń (szkoleń, seminariów, eventów,) składający się z minimum 3 osób, z których każda legitymuje się uczestnictwem w organizacji co najmniej 3 wydarzeń z grupą co najmniej 100 osób każde.
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Średnia roczna liczba pracowników
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
c) W zakresie wysokości zatrudnienia  Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli Wykonawca w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a w przypadku gdy okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie miał średnioroczne zatrudnienie na poziomie co najmniej 2 osób – dotyczy osób bezpośrednio związanych z realizacją wydarzeń.
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
A) W zakresie doświadczenia instytucjonalnego wykonawcy, tj. Zamawiający uzna warunek zdolności technicznej lub zawodowej za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże się należytym wykonaniem, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywaniem, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, co najmniej:   - minimum 2 zamówienia, każde polegające na organizacji co najmniej 2 szkoleń, konferencji i/lub seminariów, w formie stacjonarnej lub hybrydowej, w co najmniej 2 różnych miastach wojewódzkich, o wartości min. 100 000 PLN brutto każde – wraz z przedstawieniem rekomendacji wystawionych przez podmiot, dla którego te zamówienia były realizowane; Zamawiający zaakceptuje doświadczenie zdobyte poza terytorium Polski. Zamawiający zaakceptuje doświadczenie zdobyte podczas organizacji eventów w dwóch innych miejscach niż stolica kraju.
Pokaż więcej
Wymagane depozyty i gwarancje:
XIV. Wymagania dotyczące wadium 1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych) przed upływem terminu składania ofert określonego w SWZ. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku następujących formach: a. pieniądzu; b. gwarancjach bankowych; c. gwarancjach ubezpieczeniowych; d. poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2020 r., poz. 299) 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy Banku PKO nr 23 1020 4900 0000 8202 3327 8352 z dopiskiem: Organizacja wydarzeń matchmakingowych/networkingowych dla ITECH. 4. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy, o którym mowa w ust. 3, przed upływem terminu składania ofert. 5. Wadium wnoszone w formach określonych w ust. 2 pkt b-d, musi zawierać zobowiązanie gwaranta lub poręczyciela z tytułu wystąpienia zdarzeń, o których mowa w art. 98 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych. 6. Dla skuteczności wniesienia wadium w innej postaci niż pieniądz niezbędnym jest przekazanie przed upływem terminu składania ofert, za pośrednictwem Platformy zakupowej oryginału gwarancji lub poręczenia w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez Gwaranta/Poręczyciela. Dokument nie może zawierać postanowień uzależniających jego dalsze obowiązywanie od zwrotu oryginału dokumentu gwarancyjnego do gwaranta/poręczyciela.
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
1. Z tytułu realizacji Zamówienia ZAMAWIAJĄCY zapłaci WYKONAWCY maksymalne wynagrodzenie w kwocie nie większej niż ……………….. , z zastrzeżeniem poniższych postanowień. Wartość tej umowy może zostać zwiększona o koszty związane ze zleceniem wykonania usług dodatkowych wskazanych w pkt. 12 OPZ. 2. Na należne Wykonawcy wynagrodzenie z tytułu wykonania danego zlecenia, składa się zwrot wydatków udokumentowanych fakturami, wystawionymi przez osoby trzecie świadczące konkretną usługę. W wyjątkowych przypadkach, za uprzednią zgodą Zamawiającego, dopuszcza się wystawienie faktury za wykorzystanie zasobów własnych Wykonawcy do realizacji wydarzenia (sala, noclegi, sprzęt, przewóz itp.) powiększona o wartość podatku VAT. Wykonawca ma prawo wliczyć do kosztów wydarzenia jedynie elementy, które zostały mu uprzednio zlecone do wykonania. 3. W ramach prowizji mieści się zysk WYKONAWCY, a także wszelkie koszty, opłaty, wydatki, daniny i inne świadczenia, które ...
Pokaż więcej
Podstawa wykluczenia: Korupcja
Opis przesłanek wykluczenia:
1. Zamawiający wykluczy z udziału w postępowaniu wykonawcę (z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp), w przypadku okoliczności wskazanych: 1) w art. 108 ust. 1 Pzp; 2) w art. 109 ust. 1 pkt. 4, 7, 8 i 10 ustawy Pzp, tj.: a. w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; b. który z przyczyn leżących po jego stronie, w znacznym stopniu lub zakresie nie wykonał lub nienależycie wykonał albo długotrwale nienależycie wykonywał istotne zobowiązanie wynikające z wcześniejszej umowy w sprawie zamówienia publicznego lub umowy koncesji, co doprowadziło do wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy, odszkodowania, wykonania zastępczego lub realizacji uprawnień z tytułu rękojmi za wady; c. który, w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa wprowadził zamawiającego w błąd przy przedstawianiu informacji, że nie podlega wykluczeniu, spełnia warunki udziału w postępowaniu lub kryteria selekcji, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia, lub który zataił te informacje lub nie jest w stanie przedstawić wymaganych podmiotowych środków dowodowych; d. który w wyniku lekkomyślności lub niedbalstwa przedstawił informacje wprowadzające w błąd, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia. 3) wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 7 ust.1. ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2022.835): a) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3; b) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3; c) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Sieć Badawcza Łukasiewicz - ITECH Instytut Innowacji i Technologii
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5250008293
Adres pocztowy: ul. Żelazna 87
Kod pocztowy: 00-879
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@itech.lukasiewicz.gov.pl 📧
Telefon: 48221001463 📞
URL: https://itech.lukasiewicz.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://itech.lukasiewicz.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/itech 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/itech 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/itech 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/o-kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/o-kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Art. 515. (Termin wniesienia odwołania) 1. Odwołanie wnosi się: 1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a; 2) w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne, w terminie: a) 5 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w 220137-2026 Page 9/11 przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne; 2) 5 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 1 i 2 wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne; 2) 5 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest mniejsza niż progi unijne. 4. Jeżeli zamawiający nie opublikował ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy lub mimo takiego obowiązku nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty lub nie zaprosił wykonawcy do złożenia oferty w ramach dynamicznego systemu zakupów lub umowy ramowej, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: 1) 15 dni od dnia zamieszczenia w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o wyniku postępowania albo 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, a w przypadku udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki - ogłoszenia o wyniku postępowania albo ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, zawierającego uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki; 2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający: a) nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia albo b) opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki; 3) miesiąca od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający: a) nie zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o wyniku postępowania albo b) zamieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o wyniku postępowania, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 162-581410 (2026-08-20)