Pielęgnacja i wycinka drzew oraz krzewów w zabytkowych i miejskich parkach oraz skwerach, a także w „Akcencie ZOO” w Białymstoku
Miasto Białystok
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na pielęgnacji i wycince drzew oraz krzewów w zabytkowych i miejskich parkach oraz skwerach, a także w „Akcencie ZOO” w Białymstoku. 2. Dalszy opis zgodnie z rozdz. III SWZ.
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co?- • Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna › Usługi pielęgnacji drzew
- • Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna › Usługi wycinania drzew
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Białostocki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Pielęgnacja i wycinka drzew oraz krzewów w zabytkowych i miejskich parkach oraz skwerach, a także w „Akcencie ZOO” w Białymstoku
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi pielęgnacji drzew 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Miasto Białystok
Miejscowość: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): czas reakcji w sytuacjach awaryjnych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Kod pocztowy: 15-950
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-18 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z projektem umowy stanowiącym zał. nr 10 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Białystok
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Urząd Miejski w Białymstoku
Adres pocztowy: ul. Słonimska 1
Kod pocztowy: 15-950
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@um.bialystok.pl 📧
Telefon: +48 85 8696270 📞
URL: www.bialystok.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
URL: https://uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 158-571197 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Pielęgnacja i wycinka drzew oraz krzewów w zabytkowych i miejskich parkach oraz skwerach, a także w „Akcencie ZOO” w Białymstoku
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na pielęgnacji i wycince drzew oraz krzewów
w zabytkowych i miejskich parkach oraz skwerach, a także w „Akcencie ZOO” w Białymstoku.
2. Dalszy opis zgodnie z rozdz. III SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi pielęgnacji drzew 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DGK-IV.271.54.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Miasto Białystok
Miejscowość: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): czas reakcji w sytuacjach awaryjnych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 15-950
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-18 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z projektem umowy stanowiącym zał. nr 10 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Białystok
Krajowy numer rejestracyjny:
9662117220
Departament: Urząd Miejski w Białymstoku
Adres pocztowy: ul. Słonimska 1
Kod pocztowy: 15-950
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@um.bialystok.pl 📧
Telefon: +48 85 8696270 📞
URL: www.bialystok.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
I. W CELU POTWIERDZENIA, ŻE WYKONAWCA:
1. Nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu, Wykonawca dołącza do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia/ESPD (zwany dalej „JEDZ”), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – na lub wg załącznika nr 2 do SWZ. Oświadczenie należy wypełnić zgodnie z instrukcją, która znajduje się na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/uzp zakładka: https:// usługi/JEDZ (link do strony: https://www.gov.pl/web/uzp/jednolityeuropejskidokumentzamowienia). Formularz wstępnie przygotowany przez Zamawiającego dla przedmiotowego postępowania w formie elektronicznej (w formacie .xml do zaimportowania w serwisie ESPD) jest dostępny na Platformie. Uwaga: W części IV JEDZ (Kryteria kwalifikacji) Wykonawca może wypełnić wyłącznie sekcję α (ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji).
2. Nie podlega wykluczeniu z postępowania, Wykonawca dołącza do oferty: oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego na lub wg załącznika nr 3 do SWZ.
II. WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH NA POTWIERDZENIE NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU SKŁADANYCH NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO zgodnie z rozdz. VIII SWZ.
III. WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH NA POTWIERDZENIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU, SKŁADANYCH NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO zgodnie z rozdz. IX SWZ.
IV. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU zostały określone w rozdz. V SWZ.
V. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH:
1. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień dotychczasowemu Wykonawcy usług o takim samym zakresie jak zamówienie podstawowe zgodnie z rozdz. III SWZ.
2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w pkt 1, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, do kwoty 724 187,40 zł netto.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość udzielenia zamówień w całym lub częściowym zakresie określonym w pkt 1.
4. Zamówienie zostanie udzielone z uwzględnieniem warunków określonych w projekcie umowy – zał. nr 10 do SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
URL: https://uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a). 2) Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na Platformie. 3) Odwołanie w przypadkach innych niż powyżej wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 158-571197 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie (>20 nowe zamówienia)