Przedłużenie usług wsparcia technicznego oraz rozwój funkcjonalności aplikacji AZU
Narodowy Bank Polski
1. Nazwa zamówienia: Przedłużenie usług wsparcia technicznego oraz rozwój funkcjonalności aplikacji AZU. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących rozwoju funkcjonalności AZU w środowisku ZSZT w Lokalizacjach Zamawiającego, świadczenie Usług Wsparcia Technicznego oraz świadczenie Usług Konsultacyjnych, w tym*: 2.1. Wykonanie Usług Programistyczno-Konfiguracyjnych, w tym przekazanie kodu źródłowego oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do kodu źródłowego oraz przekazanie paczki instalacyjnej nowej wersji AZU; 2.2. Wykonanie aktualizacji Dokumentacji Powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do aktualizacji Dokumentacji Powykonawczej oraz praw zależnych; 2.3. Świadczenie Usług Wsparcia Technicznego; 2.4. Świadczenie Usług Konsultacyjnych; 2.5. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na wykonane Usługi Programistyczno-Konfiguracyjne, w tym na przekazane kody źródłowe oraz paczkę instalacyjną nowej wersji AZU. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-22
Kto? Co?- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przedłużenie usług wsparcia technicznego oraz rozwój funkcjonalności aplikacji AZU
Numer referencyjny:
SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0285/DIC/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 809 449 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0285/DIC/26
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 38 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-22 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 88 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Bank Polski
Krajowy numer rejestracyjny:
000002223
Adres pocztowy: ul. Świętokrzyska 11/21
Kod pocztowy: 00-919
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dkrzprzetargi@nbp.pl 📧
Telefon: +48221852359 📞
URL: https://www.nbp.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-zamowienia.nbp.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/spprokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-576716 (2026-08-19)
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia (>20 nowe zamówienia)
- Komputerowe usługi pokrewne (10)
- Usługi archiwizacji komputerowej i konwersji katalogów (1)
- Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów (1)
- Usługi doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego (>20)
- Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania (>20)
- Usługi doradcze w zakresie sprzętu komputerowego
- Usługi internetowe (11)
- Usługi w zakresie danych (>20)
- Usługi w zakresie sieci komputerowej (4)