1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego producenta oprogramowania na okres 36 miesięcy na posiadane przez Zamawiającego Oprogramowanie Relational Database Management System (RDBMS). Wsparcie techniczne producenta Oprogramowania objęte niniejszym postępowaniem stanowi usługę powszechnie dostępną na rynku (typu Commercial off-the-shelf - COTS). Przedmiot zamówienia nie obejmuje jakichkolwiek prac instalacyjnych czy konfiguracyjnych, a jedynie przedłużenie wsparcia producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Przedłużenie wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Relational Database Management System (RDBMS)
Numer referencyjny: ZP/2/VIII/2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego producenta oprogramowania na okres 36 miesięcy na posiadane przez Zamawiającego Oprogramowanie Relational Database Management System (RDBMS). Wsparcie techniczne producenta Oprogramowania objęte niniejszym postępowaniem stanowi usługę powszechnie dostępną na rynku (typu Commercial off-the-shelf - COTS).
Przedmiot zamówienia nie obejmuje jakichkolwiek prac instalacyjnych czy konfiguracyjnych, a jedynie przedłużenie wsparcia producenta.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego producenta oprogramowania na okres 36 miesięcy na posiadane przez Zamawiającego Oprogramowanie Relational Database Management System (RDBMS). Wsparcie techniczne producenta Oprogramowania objęte niniejszym postępowaniem stanowi usługę powszechnie dostępną na rynku (typu Commercial off-the-shelf - COTS).
Przedmiot zamówienia nie obejmuje jakichkolwiek prac instalacyjnych czy konfiguracyjnych, a jedynie przedłużenie wsparcia producenta.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie wsparcia systemu📦 Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2/VIII/2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
1. Termin wykonania zamówienia: do 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, nie później jednak niż do 11 grudnia 2026 r. Szczegółowe informacje dotyczące terminu realizacji zamówienia znajdują się w §2 PPU.
2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 pkt 1 uPzp w przypadku gdy środki na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
1. Termin wykonania zamówienia: do 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, nie później jednak niż do 11 grudnia 2026 r. Szczegółowe informacje dotyczące terminu realizacji zamówienia znajdują się w §2 PPU.
2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 pkt 1 uPzp w przypadku gdy środki na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa
🏙️
Czas trwania: 14 dni Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001 Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, dalej zwaną „ustawą o przeciwdziałaniu agresji”, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wykluczy Wykonawcę:
1) wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji;
2) którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych
w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji;
3) którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności
Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, dalej zwaną „ustawą o przeciwdziałaniu agresji”, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wykluczy Wykonawcę:
1) wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji;
2) którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych
w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji;
3) którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji.
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 13:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 13:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅ Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie…
… art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ w zakresie braku podstawy wykluczenia z postępowania, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
… art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.
… art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.
… art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ w zakresie braku podstawy wykluczenia z postępowania, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
… art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp zakresie art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp oraz art. 108 ust. 2 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ w zakresie braku podstawy wykluczenia z postępowania, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
… art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ w zakresie braku podstawy wykluczenia z postępowania, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, tj. o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz. 1689 ze zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowe.
… art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Informacje uzupełniające Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: +48(22) 458 78 01📞 Organ kontrolny Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Szczegółowe zasady i terminy wnoszenia środków ochrony prawnej określone zostały w art. 505-590 ustawy Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-608926 (2026-09-02)