przeglądy zestawów hydroforowych w internatach - Złocieniec, ul. Ułanów 2, Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
Agencja Mienia Wojskowego
przeglądy zestawów hydroforowych w internatach - Złocieniec, ul. Ułanów 2, Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych › Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
- • Zachodniopomorskie › Szczeciński
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: przeglądy zestawów hydroforowych w internatach - Złocieniec, ul. Ułanów 2, Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Złocieniec, ul. Ułanów 2
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Szczeciński 🏙️
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-29 10:15:00 📅
Miejsce: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Oddział Regionalny w Szczecinie
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Regionalny w Szczecinie
E-mail: dzp.sz@amw.com.pl 📧
Telefon: 122114016 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: rozdział IX ustawy pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-577043 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: przeglądy zestawów hydroforowych w internatach - Złocieniec, ul. Ułanów 2, Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
Numer referencyjny:
BP-DZP.2610.106.2026
Krótki opis:
przeglądy zestawów hydroforowych w internatach - Złocieniec,
ul. Ułanów 2, Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 1
Tytuł: Złocieniec, ul. Ułanów 2
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
świadczenie usług w zakresie przeglądów konserwacyjnych oraz usuwania awarii w internacie w Złocieńcu,
ul. Ułanów 2
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
CZĘŚĆ 2
Tytuł: Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
Opis zamówienia:
świadczenie usług w zakresie przeglądów konserwacyjnych oraz usuwania awarii w internacie w Świnoujście, ul. Wyszyńskiego 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Miejsce wykonania: Szczeciński 🏙️
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-29 10:15:00 📅
Miejsce: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
526-10-38-122
Departament: Oddział Regionalny w Szczecinie
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Regionalny w Szczecinie
E-mail: dzp.sz@amw.com.pl 📧
Telefon: 122114016 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/310860/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: rozdział IX ustawy pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-577043 (2026-08-19)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi naprawcze i konserwacyjne (>20 nowe zamówienia)