Przeprowadzenie 50 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 50 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-02.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe
- • Towarzystwo Oświatowo-Naukowe „INTER-WIEDZA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- • Podkarpackie › Przemyski
- • Podkarpackie › Rzeszowski
- • Podkarpackie › Tarnobrzeski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-14 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przeprowadzenie 50 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi edukacyjne i szkoleniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część zamówienia I
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część zamówienia II
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Przemyski
🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część zamówienia III
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część zamówienia IV
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część zamówienia V
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Tarnobrzeski
🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część zamówienia VI
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-06 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia: zgodnie z dokumentami zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Załęska 76
Kod pocztowy: 35-322
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp_oisw_rzeszow@sw.gov.pl 📧
Telefon: 178580780 📞
URL: www.sw.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f0904f3-089f-4592-9ba9-069a32802642 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f0904f3-089f-4592-9ba9-069a32802642 🌏
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@upz.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Szczegóły w SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-02+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 105-378322 (2026-06-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przeprowadzenie 50 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 50 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi edukacyjne i szkoleniowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: Część zamówienia I
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 9 kursów zawodowych:
Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, 35-322 Rzeszów Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 1,
Zakład Karny w Dębicy ul. Sandomierska 41, 39-200 Dębica Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 2, Brukarz - 3
Zakład Karny w Jaśle, Warzyce 467, 38-200 Jasło Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 1, Brukarz – 2
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: Część zamówienia II
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 7 kursów zawodowych:
Zakład Karny w Przemyślu, ul. Rokitniańska 1, 37-700 Przemyśl. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) - 1
Oddział Zewnętrzny w Medyce 37-732 Medyka 404B. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) – 1, Hydraulik - 1
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: Część zamówienia III
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 15 kursów zawodowych:
Zakład Karny w Łupkowie, Łupków 45, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych – 1, Brukarz -3, Monter ociepleń budynków - 1
Oddział Zewnętrzny w Moszczańcu, Moszczaniec 14, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Brukarz – 1, Monter ociepleń budynków – 2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) - 2
Zakład Karny w Uhercach Mineralnych, 38-623 Uherce Mineralne 153. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych – 1, Brukarz – 1, Monter ociepleń budynków -2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) - 1
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: Część zamówienia IV
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 13 kursów zawodowych:
Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, 35-322 Rzeszów, Rodzaj kursu: Magazynier z obsługą wózka widłowego + egzamin UDT – 4, Stolarz – 3, Pracownik utrzymania czystości – 1.
Zakład Karny w Dębicy ul. Sandomierska 41, 39-200 Dębica. Rodzaj kursu: Fryzjer – 1,
Oddział Zewnętrzny w Chmielowie ul. Zaciszna 4, 39-442 Chmielów. Rodzaj kursu: Operator urządzeń do prania , prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów – 1, Fryzjer – 1, Kosmetyczka z elementami wizażu i stylizacji paznokci – 1.
Oddział Zewnętrzny w Medyce 37-732 Medyka 404B. Rodzaj kursu: Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów -1.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5
Tytuł: Część zamówienia V
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 5 kursów zawodowych:
Oddział Zewnętrzny w Chmielowie, ul. Zaciszna 4, 39-442 Chmielów. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1.
Zakład Karny w Jaśle, Warzyce 467, 38-200 Jasło. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1.
Oddział Zewnętrzny w Medyce, 37-732 Medyka 404B. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1.
Zakład Karny w Łupkowie, Łupków 45, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1.
Oddział Zewnętrzny w Moszczańcu, Moszczaniec 14, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
6
Tytuł: Część zamówienia VI
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 1 kursu zawodowego:
Zakład Karny w Uhercach Mineralnych, 38-623 Uherce Mineralne 153. Rodzaj kursu: Metaloplastyka -1.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-06 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 7
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8131452480
Adres pocztowy: ul. Załęska 76
Kod pocztowy: 35-322
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp_oisw_rzeszow@sw.gov.pl 📧
Telefon: 178580780 📞
URL: www.sw.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f0904f3-089f-4592-9ba9-069a32802642 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f0904f3-089f-4592-9ba9-069a32802642 🌏
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@upz.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Szczegóły w SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-02+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 105-378322 (2026-06-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 559 860 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 289 000 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 269 640 💰
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE: Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) (2021/2027)
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): kryterium kwota przeznaczona na zakup materiałów zużywalnych oraz wypożyczenia sprzętu niezbędnego do prawidłowej realizacji kursu
Kryterium jakości (waga): 40
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium kwota przeznaczona na zakup materiałów zużywalnych oraz wypożyczenia sprzętu niezbędnego do prawidłowej realizacji kursu
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Tytuł: Przeprowadzenie 9 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 289 000 💰
Najniższa oferta: 269 640 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 269 640 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Kocjana 3
Kod pocztowy: 01-473 Warszawa
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@pgsw.pl 📧
Telefon: 48 22 328 60 50 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 220 500 💰
Najniższa oferta: 209 720 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 209 720 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 488 000 💰
Najniższa oferta: 459 100 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 459 100 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 432 280 💰
Najniższa oferta: 423 800 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 423 800 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Towarzystwo Oświatowo-Naukowe „INTER-WIEDZA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Władysława Reymonta 16/201
Kod pocztowy: 45-066 Opole
Miasto pocztowe: Opole
Region: Opolski 🏙️
E-mail: biuro@interwiedza.pl 📧
Telefon: 77 4566568 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 175 000 💰
Najniższa oferta: 149 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 149 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 48 000 💰
Najniższa oferta: 48 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 48 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-14+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-566214 (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 559 860 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 289 000 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 269 640 💰
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE: Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) (2021/2027)
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): kryterium kwota przeznaczona na zakup materiałów zużywalnych oraz wypożyczenia sprzętu niezbędnego do prawidłowej realizacji kursu
Kryterium jakości (waga): 40
Kryterium jakości (nazwa): Kryterium kwota przeznaczona na zakup materiałów zużywalnych oraz wypożyczenia sprzętu niezbędnego do prawidłowej realizacji kursu
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
2/1/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Tytuł: Przeprowadzenie 9 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 289 000 💰
Najniższa oferta: 269 640 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 269 640 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
PolskaGrupaSWPrzedsiębiorstwoPaństwowe1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe
Krajowy numer rejestracyjny:
8880200355
Adres pocztowy: ul. Kocjana 3
Kod pocztowy: 01-473 Warszawa
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@pgsw.pl 📧
Telefon: 48 22 328 60 50 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 220 500 💰
Najniższa oferta: 209 720 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 209 720 PLN 💰
Identyfikator oferty:
PolskaGrupaSWPrzedsiębiorstwoPaństwowe2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 488 000 💰
Najniższa oferta: 459 100 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 459 100 PLN 💰
Identyfikator oferty:
PolskaGrupaSWPrzedsiębiorstwoPaństwowe3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 432 280 💰
Najniższa oferta: 423 800 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 423 800 PLN 💰
Identyfikator oferty:
TowarzystwoOświatowo-NaukoweINTER-WIEDZA1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Towarzystwo Oświatowo-Naukowe „INTER-WIEDZA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
7541000156
Adres pocztowy: ul. Władysława Reymonta 16/201
Kod pocztowy: 45-066 Opole
Miasto pocztowe: Opole
Region: Opolski 🏙️
E-mail: biuro@interwiedza.pl 📧
Telefon: 77 4566568 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 175 000 💰
Najniższa oferta: 149 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 149 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
PolskaGrupaSWPrzedsiębiorstwoPaństwowe4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 48 000 💰
Najniższa oferta: 48 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 48 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
TowarzystwoOświatowo-NaukoweINTER-WIEDZA2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
generated_id
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-14+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-566214 (2026-08-14)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕