Przeprowadzenie badania potencjału zawodowego i kompetencyjnego pracowników branży górniczej
Województwo Małopolskie
1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania potencjału zawodowego i kompetencyjnego pracowników branży górniczej. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807, 1423 i 1661 oraz z 2026 r. poz. 25 i 473.).
TerminDeadline 2026-09-08
Kto? Co?- • Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania › Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Małopolskie › Oświęcimski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przeprowadzenie badania potencjału zawodowego i kompetencyjnego pracowników branży górniczej
Numer referencyjny:
RR-XVI.272.11.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 153 500 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
RR-XVI.272.11.2026
Informacje dodatkowe:
Miejsce wykonania: Oświęcimski 🏙️
Czas trwania: 76 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Zwiększenie minimalnej próby badań ilościowych ponad wymagane minimum
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowa liczba przeprowadzonych indywidualnych wywiadów pogłębionych IDI ponad wymagane minimum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-08 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje przez Platformę e-Zamówienia
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą upływa 06.12.2026 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-08 10:15:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert następuje przez Platformę e-Zamówienia
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą upływa 06.12.2026 r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 11
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Małopolskie
Krajowy numer rejestracyjny:
351554287
Adres pocztowy: ul. Basztowa 22
Kod pocztowy: 31-156
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@umwm.malopolska.pl 📧
Telefon: +48 126303222 📞
URL: https://bip.malopolska.pl/umwm/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e99c6aa4-250c-4676-a4c3-1442a617a9e8 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e99c6aa4-250c-4676-a4c3-1442a617a9e8 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Nazwa: Platforma e-Zamówienia
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 457964-2026
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-582775 (2026-08-21)