Przeprowadzenie konwersji licencji PAM oraz RS do modelu subskrypcyjnego oraz świadczenie Asysty Technicznej Wykonawcy
Najwyższa Izba Kontroli
Przedmiotem zamówienia jest: 1) przeprowadzenie konwersji posiadanych przez Zamawiającego licencji na oprogramowanie BeyondTrust Privileged Access Management do modelu Subskrypcji zgodnie z licencjami określonymi w pkt 4.1 załącznika nr 1 do SWZ (OPZ); 2) przeprowadzenie konwersji posiadanych przez Zamawiającego licencji na oprogramowanie BeyondTrust Remote Support do modelu Subskrypcji zgodnie z licencjami określonymi w pkt 4.2 OPZ; 3) świadczenie Wsparcia technicznego producenta dla Systemu, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 8 OPZ; 4) świadczenie Asysty Technicznej Wykonawcy w wymiarze do 300 roboczogodzin zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 9 OPZ.
TerminDeadline 2026-09-07
Kto? Co?- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne › Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
- • Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego › Usługi w zakresie wsparcia technicznego
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przeprowadzenie konwersji licencji PAM oraz RS do modelu subskrypcyjnego oraz świadczenie Asysty Technicznej Wykonawcy
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie wsparcia technicznego 📦
Opis
Dodatkowe produkty/usługi: Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe 📦
Adres pocztowy: Realizacja Przedmiotu Zamówienia będzie prowadzona zdalnie, na zasadach określonych w pkt 10 OPZ oraz w siedzibie Zamawiającego w Warszawie, przy ul. Filtrowej 57.
Kod pocztowy: 02-056
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2029-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-07 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Najwyższa Izba Kontroli
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. ul. Filtrowa 57
Kod pocztowy: 02-056
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: nik.zp@nik.gov.pl 📧
Telefon: 224445714 📞
URL: http://bip.nik.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7851d5b-a6d0-4c9d-9ea3-7d1b5984b61f 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7851d5b-a6d0-4c9d-9ea3-7d1b5984b61f 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587701 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy są określone w SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-574526 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przeprowadzenie konwersji licencji PAM oraz RS do modelu subskrypcyjnego oraz świadczenie Asysty Technicznej Wykonawcy
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
1) przeprowadzenie konwersji posiadanych przez Zamawiającego licencji na oprogramowanie BeyondTrust Privileged Access Management do modelu Subskrypcji zgodnie z licencjami określonymi w pkt 4.1 załącznika nr 1 do SWZ (OPZ);
2) przeprowadzenie konwersji posiadanych przez Zamawiającego licencji na oprogramowanie BeyondTrust Remote Support do modelu Subskrypcji zgodnie z licencjami określonymi w pkt 4.2 OPZ;
3) świadczenie Wsparcia technicznego producenta dla Systemu, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 8 OPZ;
4) świadczenie Asysty Technicznej Wykonawcy w wymiarze do 300 roboczogodzin zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 9 OPZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie wsparcia technicznego 📦
Opis
Dodatkowe produkty/usługi: Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe 📦
Adres pocztowy: Realizacja Przedmiotu Zamówienia będzie prowadzona zdalnie, na zasadach określonych w pkt 10 OPZ oraz w siedzibie Zamawiającego w Warszawie, przy ul. Filtrowej 57.
Kod pocztowy: 02-056
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2029-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Postępowanie zostało poprzedzone Wstępnym ogłoszeniem informacyjnym, opublikowanym w DUUE w dniu 27.02.2026 (OJ S 41/2026)
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-07 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Najwyższa Izba Kontroli
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5261058627
Adres pocztowy: ul. ul. Filtrowa 57
Kod pocztowy: 02-056
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: nik.zp@nik.gov.pl 📧
Telefon: 224445714 📞
URL: http://bip.nik.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7851d5b-a6d0-4c9d-9ea3-7d1b5984b61f 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7851d5b-a6d0-4c9d-9ea3-7d1b5984b61f 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587701 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy są określone w SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-574526 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕