Przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej (kompleksowa usługa zaprojektowania, przygotowania, realizacji, emisji, optymalizacji oraz rozliczenia kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia). Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej (kompleksowa usługa zaprojektowania, przygotowania, realizacji, emisji, optymalizacji oraz rozliczenia kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia). Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”, realizowanego w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027”, współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-09-01. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-31.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-31 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej (kompleksowa usługa zaprojektowania, przygotowania, realizacji, emisji, optymalizacji oraz rozliczenia kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia). Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”
Numer referencyjny: SZPU.281.7.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej (kompleksowa usługa zaprojektowania, przygotowania, realizacji, emisji, optymalizacji oraz rozliczenia kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia). Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”, realizowanego w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027”, współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi prowadzenia kampanii reklamowych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: SZPU.281.7.2026
Tytuł: Przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia. Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”
Informacje dodatkowe:
W celu wykazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu wykonawca składa: Wraz z ofertą: 1) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie JEDZ. Na pisemne wezwanie Zamawiającego: 1) Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - zgodnie z Załącznikiem nr 10 do SWZ. 2) Wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy - zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Za kryterium "Doświadczenie koordynatora kampanii / kierownika realizacji zamówienia" można otrzymać maksymalnie 20 punktów
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Za kryterium "Doświadczenie specjalisty ds. strategii komunikacji" można otrzymać maksymalnie 6 punktów
Kryterium jakości (waga): 6
Kryterium jakości (nazwa): Za kryterium "Doświadczenie specjalisty ds. digital / social media / kampanii płatnych online" można otrzymać maksymalnie 6 punktów
Za kryterium "Doświadczenie specjalisty ds. organizacji wydarzeń i konferencji" można otrzymać maksymalnie 6 punktów
Za kryterium "Liczba osób zatrudnionych przez Wykonawcę pracowników z tzw. „grup społecznie marginalizowanych”" można otrzymać maksymalnie 2 punktów
Kryterium jakości (waga): 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Strzegomska 6
Kod pocztowy: 53-611
Miejscowość: Wrocław

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-01 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-01 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-09-01 10:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Krajowy numer rejestracyjny: 8961004718
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Strzegomska 6
Kod pocztowy: 53-611
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
E-mail: szpu@mops.wroclaw.pl 📧
Telefon: +48 717822397 📞
URL: https://mops.wroclaw.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ochrona socjalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-526f55c4-b70c-40bd-8e02-468f2105eac9 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-526f55c4-b70c-40bd-8e02-468f2105eac9 🌏
Identyfikator funduszy UE: Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”, realizowanego w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027”, współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Dokumenty na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia: Dokumenty składane wraz z ofertą: 1) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie JEDZ 2) Oświadczenie, o którym mowa w załączniku nr 3 do SWZ Dokumenty składane na wezwanie Zamawiającego: 1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 6 do SWZ; 2) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3-6 i art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp, b) art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r., o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służące ochronie bezpieczeństwa narodowego; c) art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, - zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ; 3) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 4) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 5) Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności; 6) Zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego, potwierdzającego spełnienie kryterium oceny ofert w postaci wykazu osób, o którym mowa w załączniku nr 11 do SWZ.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp. 2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy Pzp oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1. 7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 8. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 9. W postępowaniu toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 17.11.1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o apelacji, jeżeli przepisy niniejszego rozdziału nie stanowią inaczej. 10. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie - sądu zamówień publicznych, zwanego dalej „sądem zamówień publicznych”. 11. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23.11.2012 r. - Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 12. Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 148-538551 (2026-07-31)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Zmiana terminu składania ofert: nowy obowiązujący termin to 08.09.2026 r. godz. 09:00:00 Zmiana terminu otwarcia ofert: nowy obowiązujący termin to 08.09.2026 r. godz. 10:00:00 Z uwagi na zmianę terminów składania i otwarcia ofert, mianie uległ termin związania ofertą, który będzie obowiązywał do 06.12.2026 r.
Pokaż więcej
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania ofert, terminu otwarcia ofert oraz terminu związania ofertą
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 538551-2026
Źródło: OJS 2026/S 167-598817 (2026-08-28)