Psychological services for Frontex

European Border and Coast Guard Agency (Frontex)

The objective of the tender is to acquire professional services in the field as described above and specified in further detail under the point Scope of Services with a view to: - psychological examination in the recruitment process of candidates to EBCG SC Category 1 - to help identify individuals who possess the necessary mental and emotional stability for military life; - provision of general support services in the area of psychological wellbeing of all Frontex staff members

Termin

Deadline 2026-10-09

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-31 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Psychological services for Frontex
Numer referencyjny: FRONTEX/2026/OP/0049
Krótki opis:
The objective of the tender is to acquire professional services in the field as described above and specified in further detail under the point Scope of Services with a view to: - psychological examination in the recruitment process of candidates to EBCG SC Category 1 - to help identify individuals who possess the necessary mental and emotional stability for military life; - provision of general support services in the area of psychological wellbeing of all Frontex staff members
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi psychiatryczne lub psychologiczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 4 900 000 EUR 💰
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w Europejskim Obszarze Gospodarczym
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: FRONTEX/2026/OP/0049-LOT-1
Tytuł: LOT 1: Psychological examination of candidates to EBCG SC Category 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 4 000 000 EUR 💰
Opis zamówienia:
Psychological examination in the recruitment process of candidates to EBCG SC Category 1 -support the assessment of candidates against the psychological competencies required for the military position.
Dodatkowe produkty/usługi: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Please consult the procurement documents.
Czas trwania: 48 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 3
Inne informacje o wznowieniu:
The framework contract is concluded for an initial period of 12 (twelve) months, renewable 3 (three) time(s). Please consult the draft framework contract in the procurement documents.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Please consult the procurement documents.
Kryterium jakości (waga): 60
Cena
Cena (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: FRONTEX/2026/OP/0049-LOT-2
Tytuł: LOT 2: Psychological services for all Frontex staff.
Wartość szacunkowa bez VAT: 900 000 EUR 💰
Opis zamówienia:
Provision of general support services in the area of psychological wellbeing of all Frontex staff members.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Rozporządzenie (UE, Euratom) 2024/2509
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 16:00:59 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-12 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: bułgarski 🗣️
czeski 🗣️
+ jeszcze 22 duński 🗣️
niemiecki 🗣️
grecki 🗣️
angielski 🗣️
hiszpański 🗣️
estoński 🗣️
fiński 🗣️
francuski 🗣️
irlandzki 🗣️
chorwacki 🗣️
węgierski 🗣️
włoski 🗣️
litewski 🗣️
łotewski 🗣️
maltański 🗣️
niderlandzki 🗣️
polski 🗣️
portugalski 🗣️
rumuński 🗣️
słowacki 🗣️
słoweński 🗣️
szwedzki 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 6 miesięcy
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z kilkoma operatorami
Maksymalna liczba uczestników: 1
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-12 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-10-01 23:59:59 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX)
Krajowy numer rejestracyjny: FRONTEX
Departament: FRONTEX.MB.AD - AGENCY DIRECTORATE,FRONTEX.MB - MANAGEMENT BOARD,FRONTEX.MB.AD.IM - Administration and Information Management Directorate,FRONTEX.MB.AD.IM.HRS - Human Resources and Corporate Services Division,FRONTEX.MB.AD.IM.HRS.HR - Human Resources Unit
Adres pocztowy: Plac Europejski 6
Kod pocztowy: PL-00-844
Miasto pocztowe: Warsaw
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: tender@frontex.europa.eu 📧
Telefon: +48 22 544 95 00 📞
URL: https://www.frontex.europa.eu/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Instytucja/agencja europejska lub organizacja międzynarodowa
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/tender-details/329322aa-10bc-444e-983e-b343bff4a7d4-CN?#anchorDocuments 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=329322aa-10bc-444e-983e-b343bff4a7d4 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/tender-details/329322aa-10bc-444e-983e-b343bff4a7d4-CN?#anchorDocuments 🌏
Nazwa: Funding and Tenders Portal
Język dokumentu zamówienia: angielski 🗣️
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Frontex reserves the right to conduct negotiated procedure without prior publication of a contract notice based on point 11.1 (e) or (f) of the Annex I to Financial Regulation to increase (up to 50%) the ceiling, if such a need occurs and the respective conditions apply.In case of unavailability or disruptions in the functioning of the electronic means of communication provided in Section 5.1.11 in the last 5 calendar days before the time limit for receipt indicated in Section 5.1.12, the contracting authority reserves the right to extend this time limit and publish the extension at the Internet address provided in Section 5.1.11, without a preceding publication of a corrigendum to this notice. Economic operators interested in this procurement are invited to subscribe to the call for tenders at the address in Section 5.1.11 in order to get notified when new information or documents are published.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Court of Justice of the European Union
Krajowy numer rejestracyjny: CURIA
Adres pocztowy: Rue du Fort Niedergrünewald
Kod pocztowy: L-2925
Miasto pocztowe: Luxembourg
Region: Luxembourg 🏙️
Kraj: Luksemburg 🇱🇺
E-mail: gc.registry@curia.europa.eu 📧
Telefon: +352 4303-1 📞
URL: http://curia.europa.eu 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-601257 (2026-08-31)