RDW w Lublinie z/s w Bychawie: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (słupki prowadzące U-1a/U-1b) wraz z instalacją
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (słupki prowadzące U-1a/U-1b) wraz z instalacją 2. Zamówienie obejmuje dostawę znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW w Lublinie z/s w Bychawie. 3. Opis urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego: 1) słupek prowadzący U-1a monolityczny o przekroju trapezowym wykonany z tworzywa sztucznego, z materiału jednolitego, bez łączeń. Słupek wyposażony w element odblaskowy barwy białej i barwy czerwonej. Słupek o przekroju trapezowym o wym. 40 x 80 x 120 mm; wysokość słupka: 1 500 mm (ew. 1 495 mm) Słupek prowadzący z tworzywa sztucznego, przewidziany do umocowania w gruncie, winien mieć w swojej dolnej części otwór do umieszczenia przetyczki (poprzeczki) z tworzywa sztucznego o średnicy od 15 do 20 mm i długości od 20 do 30 cm, utrudniający wyciągnięcie słupka z gruntu. lub kotwę mocującą w gruncie wykonaną z blachy stalowej. Barwa słupków prowadzących powinna być biała z elementami czerwonymi, ponadto słupek powinien być czysty, gładki, pozbawiony rys, pęcherzy i wgłębień. 2) słupek prowadzących U-1b (o przekroju trapezowym) wyposażony w kotwę mocującą na stalową barierę ochronną wykonaną z blachy stalowej. Barwa słupków prowadzących powinna być biała z elementami czerwonymi, ponadto słupek powinien być czysty, gładki, pozbawiony rys, pęcherzy i wgłębień. Wykonawca zapewnia również wszystkie brakujące nakrętki i śruby do słupków U-1b. 3) znak kilometrowy U-7; wys. 42 mm; cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry kilometrowe umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. 4) cyfra hektometrowa U-8; wys. 102 mm; cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry hektometrowe umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. 5) cyfra numeru drogi U-1f; wys. 42 mm (wys. naklejki 60 mm); cyfry w formie naklejki przyklejanej do słupka U-1a (U-1b); cyfry z folii czarnej, nieodblaskowej, tło żółte z folii typ 1 – odpornej na oderwanie cyfry podczas mycia słupków. Cyfry numeru drogi umieszczone na słupku prowadzącym od strony najazdowej. Cyfry o numerze drogi wojewódzkiej „834”/„835”/„836”/„848”. 4. Gwarancja na trwałości słupków prowadzących U-1a i U-1b oraz na trwałość ustawionych słupków prowadzących wynosi 24 miesiące (gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych). 2. Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części. 3. Termin realizacji zamówienia - 70 dni od daty podpisania umowy. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: -Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. -Z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: (iod@zdw.lublin.pl). Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentacji zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
TerminDeadline 2026-09-07
Kto? Co?- • Sprzęt kontrolny, bezpieczeństwa, sygnalizacyjny i oświetleniowy › Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: RDW w Lublinie z/s w Bychawie: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (słupki prowadzące U-1a/U-1b) wraz z instalacją
Numer referencyjny:
R4.ST.372.25.2026.ac
Krótki opis:
Produkty/usługi: Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
R4.ST.372.25.2026.ac
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Czas trwania: 70 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-07 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Lublinie z/s w Bychawie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP:7122904545
Adres pocztowy: ul. Antoniego Budnego 5
Kod pocztowy: 23-100
Miasto pocztowe: Bychawa
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: rdw.lublin@zdw.lublin.pl 📧
Telefon: +48 815661393 📞
URL: www.zdw.bip.lubelskie.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,238262,2de01005462c88e5a017b7ea660ef3ff.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,238262,2de01005462c88e5a017b7ea660ef3ff.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-573703 (2026-08-18)