Realizacja usługi druku i dostawy przewodnika turystycznego pn. „Małopolska w rytmie eko”
Województwo Małopolskie
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi druku i dostawy przewodnika turystycznego pn. „Małopolska w rytmie eko”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy, załączniku nr 1C do swz. 3. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z późn.zm.).
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Realizacja usługi druku i dostawy przewodnika turystycznego pn. „Małopolska w rytmie eko”
Numer referencyjny:
TS-VII.272.2.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi drukowania i dostawy 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 61 450 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
TS-VII.272.2.2026
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin wykonania i dostawy zamówienia
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje przez Platformę e-Zamówienia.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-18 10:30:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert następuje przez Platformę e-Zamówienia.
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 11
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Małopolskie
Krajowy numer rejestracyjny:
351554287
Adres pocztowy: ul. Basztowa 22
Kod pocztowy: 31-156
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@umwm.malopolska.pl 📧
Telefon: +48 126303222 📞
URL: https://bip.malopolska.pl/umwm/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb8dd3f6-a418-44a5-82be-ef0dbc4b8e17 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb8dd3f6-a418-44a5-82be-ef0dbc4b8e17 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-575477 (2026-08-18)