Remont trzech pompowych agregatów głębinowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia Stacjonarna Centrum
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Wykonanie usług serwisowych w postaci remontu trzech agregatów głębinowych typu UGP-1525-04-C z silnikiem ML-45S-2/146-NCI, produkcji firmy INDAR Ingeteam Group
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-29. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-29.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn › Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Bytomski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Remont trzech pompowych agregatów głębinowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia Stacjonarna Centrum
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Miejscowość: Bytom
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Czas trwania: 8 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Zamawiające przewiduje unieważnienie postępowania zgodnie z art. 257 Pzp
Adres pocztowy: Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-29 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-29 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna ✅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-29 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro ds. Zamówień
E-mail: przetargi@srk.com.pl 📧
Telefon: 32 4321067 📞
URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://efo.coig.biz/ 🌏
Adres profilu nabywcy: www.srk.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych Departament Odwołań
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 103-372434 (2026-05-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Remont trzech pompowych agregatów głębinowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia Stacjonarna Centrum
Krótki opis:
Wykonanie usług serwisowych w postaci remontu trzech agregatów głębinowych typu UGP-1525-04-C z silnikiem ML-45S-2/146-NCI, produkcji firmy INDAR Ingeteam Group
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP-CZOK-0056/26
Miejscowość: Bytom
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Czas trwania: 8 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Zamawiające przewiduje unieważnienie postępowania zgodnie z art. 257 Pzp
Adres pocztowy: Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-29 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-29 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna ✅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-29 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
6262619005
Adres pocztowy: ul. Strzelców Bytomskich 207
Kod pocztowy: 41-914
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro ds. Zamówień
E-mail: przetargi@srk.com.pl 📧
Telefon: 32 4321067 📞
URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://efo.coig.biz/ 🌏
Adres profilu nabywcy: www.srk.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: www.srk.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://efo.coig.biz/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych Departament Odwołań
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Szczegółowe uregulowanie środków ochrony prawnej zawarte jest w Dziale IX ustawy Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 103-372434 (2026-05-29)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-03)
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: FLOW CONTROL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Pszczyńska 106
Kod pocztowy: 43-175
Miasto pocztowe: Wyry
Region: Tyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Źródło: OJS 2026/S 171-612018 (2026-09-03)
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: FLOW CONTROL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9542636124
Adres pocztowy: ul. Pszczyńska 106
Kod pocztowy: 43-175
Miasto pocztowe: Wyry
Region: Tyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Źródło: OJS 2026/S 171-612018 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕