Rozbudowa systemu wirtualizacji pamięci masowej
Narodowy Bank Polski
1. Nazwa zamówienia: Rozbudowa systemu wirtualizacji pamięci masowej. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 2.1. dostawa Licencji Oprogramowania* do Lokalizacji Zamawiającego; 2.2. świadczenie Serwisu dla dostarczonych Licencji Oprogramowania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ). * Definicje pojęć użytych wielką literą znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-14. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-10.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością › Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem
- • Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego › Usługi w zakresie wsparcia technicznego
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Rozbudowa systemu wirtualizacji pamięci masowej
Numer referencyjny:
SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0203/DIC/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 861 789 PLN 💰
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0203/DIC/26
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 29 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-14 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 88 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Bank Polski
Krajowy numer rejestracyjny:
000002223
Adres pocztowy: ul. Świętokrzyska 11/21
Kod pocztowy: 00-919
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dkrzprzetargi@nbp.pl 📧
Telefon: +48221852359 📞
URL: https://www.nbp.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-zamowienia.nbp.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-zamowienia.nbp.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 111-401870 (2026-06-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 861 789 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 837 000 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1 017 765 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 837 000 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
NBP-DKRZ-WPI-1-AK-241-0092-2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 017 765 💰
Najniższa oferta: 837 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 837 000 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta Gold Quality Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Gold Quality Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Gold Quality Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6272771631
Adres pocztowy: ul. Obrzeżna 5
Kod pocztowy: 02-691
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@goldquality.pl 📧
Telefon: +48784788777 📞
URL: https://goldquality.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 167-596932 (2026-08-28)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)