Serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (II)

Bank Gospodarstwa Krajowego

Przedmiotem zamówienia jest serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (PKE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-18 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (II)
Numer referencyjny: DZK/67/DI/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (PKE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: DZK/67/DI/2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Informacje dodatkowe:
Szczegółowe informacje dotyczące terminów wykonania zamówienia zawarte są w PPU i OPZ.
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-30 📅
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje usługi rozwoju systemu, administracji systemu oraz zapewnienia jakości zgodnie z pkt II.3 SWZ.
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 12:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-09-07 12:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż w okresie ostatnich 3 (trzech) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie: − co najmniej 2 (dwa) zamówienia polegające na wdrożeniu zmian do systemu bankowości elektronicznej lub systemu host2host, w tym minimum jedno zamówienie o łącznej wartości brutto co najmniej 1 000 000,00 (słownie: jeden milion i 00/100) PLN; − co najmniej 1 (jedną) usługę o wartości brutto nie mniejszej niż 1 000 000,00 (słownie: jeden milion i 00/100) PLN za 1 rok świadczenia usługi, która obejmowała utrzymanie systemu bankowości elektronicznej lub host2host oraz była świadczona nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, a w ramach świadczonych usług do zadań Wykonawcy należała co najmniej (poniższe wymagania muszą być spełnione łącznie): • obsługa zgłoszeń incydentów od użytkowników systemu, • usuwanie wad w utrzymywanym systemie, • weryfikacja skuteczności wytworzonych poprawek przed wdrożeniem na środowisko produkcyjne, • monitorowanie pracy systemu, • administracja środowiskami (do poziomu systemu operacyjnego włącznie), na których zainstalowany był utrzymywany system, • wsparcie wprowadzania poprawek i modyfikacji oprogramowania na środowiska zamawiającego, • zapewnienie odpowiedniego poziomu świadczenia usług. UWAGA: Jeżeli dany projekt (umowa) obejmował łącznie zakresy, o których mowa w ppkt 4 lit. a) tiret pierwsze i drugie, taki projekt (umowa) zostanie zakwalifikowany jako dwie usługi. Oznacza to, że taki projekt (umowa) może zostać wskazany przez Wykonawcę dla wykazania wykonania dwóch usług wymaganych przez zamawiającego - jednej, o której mowa w ppkt 4 lit. a) tiret pierwsze oraz drugiej, o której mowa w pkt 4 lit. a) tiret drugie. Zamawiający informuje, że w przypadku, gdy przedmiotem zamówienia są świadczenia powtarzające się lub ciągłe, dopuszcza nie tylko zamówienia wykonane (tj. zakończone), ale również wykonywane. W takim przypadku Zamawiający wymaga, by część zamówienia faktycznie wykonana do terminu składania ofert spełniała wymogi określone przez Zamawiającego w warunku. W przypadku, gdy wartość zamówienia została wyrażona w walucie innej niż PLN, Wykonawca zobowiązany jest do jej przeliczenia na PLN przyjmując jako podstawę średni kurs danej waluty opublikowany przez NBP (wg tabeli A kursów średnich walut obcych) w dniu publikacji ogłoszenia o niniejszym zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Jeśli publikacja ogłoszenia o zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nastąpi w dniu, kiedy NBP nie publikuje tabeli kursów średnich, należy przyjąć kurs z tabeli kursów średnich, opublikowany w dniu najbliższym po dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Inne wymagania ekonomiczne lub finansowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że znajduje się w sytuacji
ekonomicznej gwarantującej realizację zamówienia, jeżeli jego roczne przychody za ostatni rok obrotowy, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, wynosiły nie mniejszej niż 600 000,00 (słownie: sześćset tysięcy i 0/100) PLN. W przypadku, gdy przychody Wykonawcy wyrażone zostały w walucie innej niż PLN, Zamawiający na potrzeby oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu przeliczy je na PLN przyjmując jako podstawę średni kurs danej waluty opublikowany przez NBP (wg tabeli A kursów średnich walut obcych) w dniu publikacji ogłoszenia o niniejszym zamówieniu. Jeśli publikacja ogłoszenia o zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nastąpi w dniu, kiedy NBP nie publikuje tabeli kursów średnich, należy przyjąć kurs z tabeli kursów średnich, opublikowany w dniu najbliższym po dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Ocena spełniania ww. warunku nastąpi na podstawie złożonego przez Wykonawcę dokumentu oświadczenia Wykonawcy o rocznym przychodzie Wykonawcy, za okres nie dłuższy niż ostatnie 3 lata obrotowe, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy –za ten okres.
finansowej gwarantującej realizację zamówienia, jeżeli posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w kwocie nie mniejszej niż 600 000,00 (słownie: sześćset tysięcy i 0/100) PLN. Ocena spełniania ww. warunku nastąpi na podstawie złożonego przez Wykonawcę dokumentu informacji banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, w okresie nie wcześniejszym niż 3 miesiące przed jej złożeniem.
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 16
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Konflikt interesów spowodowany udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 ustawy Pzp.
art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp.
art. 108 ust. 1 pkt 3, art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.
art. 108 ust. 1 pkt 1, 4 ustawy Pzp. Dotyczy podstaw wykluczenia wskazanych art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz podstaw wykluczenia wynikających z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022).
Pokaż więcej
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp.
art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Bank Gospodarstwa Krajowego
Krajowy numer rejestracyjny: 000017319
Departament: Departament Zakupów
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 7
Tymczasowy adres do korespondencji: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa
Kod pocztowy: 00-955
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://bgk.eb2b.com.pl/
E-mail: sekretariatdzk@bgk.pl 📧
Telefon: +48224758048 📞
URL: www.bgk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://bgk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bgk.eb2b.com.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://bgk.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/524626 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://bgk.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/526561 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Przedmiot za zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: W wyniku dokonania analizy możliwości i zasadności podziału zamówienia na części uznano, że podział nie jest zasadny. Przedmiot zamówienia obejmuje serwisowanie i dostarczanie oprogramowania lub jego modyfikację w ramach rozwoju systemu, który stanowi jednolitą platformę technologiczną realizującą płatności i obsługę produktów bankowych. Poszczególne elementy są ze sobą ściśle powiązane technologicznie oraz funkcjonalnie i tworzą jeden spójny system informatyczny. Podział zamówienia na części mógłby prowadzić do powstania istotnych ryzyk w szczególności w zapewnieniu spójności architektury rozwiązania, problemami z integracją poszczególnych komponentów, rozproszeniem odpowiedzialności pomiędzy różnych integratorów oraz terminową realizację usług. 2. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Gospodarstwa Krajowego („BGK” lub „Bank”), Aleje Jerozolimskie 7, 00-955 Warszawa; − kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem e-mail: iod@bgk.pl; − Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego; − odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 74 ustawy Pzp; − Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, co najmniej przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia oraz przez okres niezbędny w celu dochodzenia ewentualnych roszczeń, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy lub dłużej tj. w okresie istniejącego po stronie Administratora obowiązku związanego z przechowywaniem dokumentacji dla celów kontroli, lub wynikającym z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w tym w przypadku zamówienia finansowanego lub współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej (UE) – z przepisów i/lub wytycznych dotyczących okresu przechowywania dokumentów dla projektów finansowanych lub współfinansowanych ze środków UE; − obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp; − w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; − posiada Pani/Pan: − na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych dotyczących postępowania; − na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych; − na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO *; − prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; − nie przysługuje Pani/Panu: − w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; − prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; − na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. * Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 i 2 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4 i 6 ustawy Pzp. 5. Dokumenty jakie Wykonawca jest zobowiązany złożyć na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1) oświadczenie na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ/ESPD), sporządzonym zgodnie z wzorem zawartym w załączniku nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz JEDZ/ESPD. Informacje zawarte w JEDZ/ESPD stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający informuje, iż na stronie internetowej Urzędu Zamówień Publicznych (dalej: UZP) znajduje się wersja edytowalna JEDZ/ESPD; 2) oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Oświadczenie dot. grupy kapitałowej; 3) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniach, składanych na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, tj.: w JEDZ/ESPD w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6, art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp oraz w oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia 833/2014 – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ; 4) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 5) zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności; 6) zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności; 7) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 6. Wraz z ofertą Wykonawcy nie muszą składać jednolitych europejskich dokumentów zamówienia. Zamawiający wezwie do złożenia tego oświadczenia Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 7. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 200 000,00 zł. Szczegóły dotyczące wadium zostały opisane SWZ. 8. Zamawiający ustalił wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy (dalej: zabezpieczenie) na sumę stanowiącą 3% łączonego Wynagrodzenia brutto określonego w Umowie. 9. Ofertę sporządza się w języku polskim na formularzu „OFERTA WYKONAWCY” – zgodnie z wzorem zawartym w załączniku nr 3 do SWZ. 10. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania w OPZ, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego, szczegóły w SWZ. 11. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania zostały zawarte w SWZ i załącznikach.
Pokaż więcej
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Odwołanie wnosi się w terminach określonych w art. 515 ustawy Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-577715 (2026-08-18)