Sprzątanie na posesji Sądu Okręgowego w Świdnicy, w I OZSS w Świdnicy, II OZSS w Kłodzku, w III OZSS w Wałbrzychu oraz w Ośrodku Kuratorskim i w Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich
Sąd Okręgowy w Świdnicy
SPRZĄTANIE NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY, W POMIESZCZENIACH I OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W ŚWIDNICY, II OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W KŁODZKU, III OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W WAŁBRZYCHU, OŚRODKA KURATORSKIEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH ORAZ NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU REJONOWEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Zgodnie z SWZ
TerminDeadline 2026-10-12
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzątanie na posesji Sądu Okręgowego w Świdnicy, w I OZSS w Świdnicy, II OZSS w Kłodzku, w III OZSS w Wałbrzychu oraz w Ośrodku Kuratorskim i w Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi sprzątania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Kod pocztowy: 58-100
Miejscowość: Świdnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-12 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-12 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-12 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Sąd Okręgowy w Świdnicy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Plac Grunwaldzki 14
Kod pocztowy: 58-100
Miasto pocztowe: Świdnica
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: boi@swidnica.so.gov.pl 📧
Telefon: 748518305 📞
URL: http://swidnica.so.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
02-676 Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-601312 (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzątanie na posesji Sądu Okręgowego w Świdnicy, w I OZSS w Świdnicy, II OZSS w Kłodzku, w III OZSS w Wałbrzychu oraz w Ośrodku Kuratorskim i w Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich
Numer referencyjny:
D.261.2.2026
Krótki opis:
SPRZĄTANIE NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY, W POMIESZCZENIACH I OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W ŚWIDNICY, II OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W KŁODZKU, III OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW W WAŁBRZYCHU, OŚRODKA KURATORSKIEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH ORAZ NA POSESJI I W POMIESZCZENIACH SĄDU REJONOWEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Zgodnie z SWZ
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi sprzątania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
D.261.2.2026
Kod pocztowy: 58-100
Miejscowość: Świdnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-12 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-12 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-12 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Sąd Okręgowy w Świdnicy
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8841155159
Adres pocztowy: ul. Plac Grunwaldzki 14
Kod pocztowy: 58-100
Miasto pocztowe: Świdnica
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: boi@swidnica.so.gov.pl 📧
Telefon: 748518305 📞
URL: http://swidnica.so.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
0001111327
Adres pocztowy: Postępu 17a
02-676 Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-601312 (2026-08-31)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi w zakresie sprzątania i odkażania (>20)
- Usługi sprzątania (>20)
- Usługi czyszczenia konstrukcji rurowych
- Usługi czyszczenia pieców i kominów (1)
- Usługi czyszczenia pojemników na odpadki
- Usługi czyszczenia sprzętu telefonicznego
- Usługi czyszczenia urządzeń transportowych (1)
- Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów (1)
- Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych (15)
- Usługi sprzątania parkingów (14)
- Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien (>20)