Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Laboratorium Geomikrobiologii i Geochemii Środowiska Wydziału Geologii - Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych
Uniwersytet Warszawski
1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Wydziału Geologii - Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ” 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia i dostawy przedmiotu zamówienia znajdują się w art 3 SWZ.
TerminDeadline 2026-09-23
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Laboratorium Geomikrobiologii i Geochemii Środowiska Wydziału Geologii - Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa
📦
Adres pocztowy: Wydział Geologii UW
Żwirki i Wigury 93
Kod pocztowy: 02-089
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 49 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-23 11:00:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z SWZ i wzorem umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ i wzorem umowy
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Wydział Geologii
Adres pocztowy: Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Geologii, Agnieszka Baczewska, Żwirki i Wigury 93, 02-089 Warszawa
E-mail: a.baczewska@uw.edu.pl 📧
Telefon: 0048225540018 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df376233-f3a0-4046-82e6-5e295b153b0c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df376233-f3a0-4046-82e6-5e295b153b0c 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df376233-f3a0-4046-82e6-5e295b153b0c 🌏
Nazwa: Platforma e-Zamówienia
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567988 (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Laboratorium Geomikrobiologii i Geochemii Środowiska Wydziału Geologii - Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych
Numer referencyjny:
POUZ-361/245/2026/WG
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Wydziału Geologii - Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ”
3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia i dostawy przedmiotu zamówienia znajdują się w art 3 SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
POUZ/361/245/2026/WG
Tytuł: Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Wydziału Geologii - Zakup stapiarki laboratoryjnej do przygotowania próbek do analiz XRF i ICP-OES wraz z zestawem tygli i form platynowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ”
Pokaż więcej
Warunki udziału (kryteria selekcji) i przesłanki wykluczenia wraz z ich opisami i minimalnymi wymogami znajdują się w art 4 SWZ. Wykaz podmiotowych środków dowodowych tj.dokumentów, oświadczeń itp na potwierdzenie spełniania warunków i niepodleganiu wykluczeniu znajduje się w art. 5 SWZ
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Wydział Geologii UW
Żwirki i Wigury 93
Kod pocztowy: 02-089
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 49 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom.
2. W przypadku, gdy Wykonawca składa więcej niż jedną ofertę samodzielnie lub wspólnie z innymi Wykonawcami, oferty takiego Wykonawcy zostaną odrzucone.
3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postepowaniu.
4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia.
5. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą (art.139 ust.1 ustawy) tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
6. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień dot. treści SWZ nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął nie później niż na 14 dni przed upływem terminu składania ofert.
7. Złożenie interaktywnego formularza ofertowego z Platformy eZamówienia nie stanowi złożenia oferty zgodnie z wymogami SWZ. Wykonawca musi złożyć formularz ofertowy będący załącznikiem nr 2 do SWZ.
8. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części postępowania: jedna oferta na jedną część. W przypadku złożenia większej liczby ofert na pojedynczą część, wszystkie oferty Wykonawcy w tej części zostaną odrzucone.
9. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ.
10. Ofertę oraz inne dokumenty wymagane w postępowaniu sporządza się w formie elektronicznej, podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
11. Ceną oferty jest cena brutto zawarta w Formularzu oferty.
12. Szczegółowy opis wszystkich askpektów procedury znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz załącznikami.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Oferty należy składać elektronicznie, za pośrednictwem platformy eZamówienia. W przypadku awarii systemu teleinformatycznego, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Pokaż więcej
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-23 11:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Informacje dodatkowe:
Oferty należy składać elektronicznie, za pośrednictwem platformy eZamówienia. W przypadku awarii systemu teleinformatycznego, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Pokaż więcej
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z SWZ i wzorem umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ i wzorem umowy
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 16
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Poważne wykroczenie zawodowe
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp; informacja z Krajowego Rejestru Karnego
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp; informacja z Krajowego Rejestru Karnego
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp; zaświadczenie z…
… Zakładu Ubezpieczeń Społecznych/Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
… Urzędu Skarbowego
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2ustawy Pzp; informacja z Krajowego Rejestru Karnego
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp; oświadczenie Wykonawcy
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp; oświadczenie Wykonawcy
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, oświadczenie Wykonawcy
Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1, art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; oświadczenie Wykonawcy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Warszawski
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP PL5250011266
Departament: Wydział Geologii
Adres pocztowy: Krakowskie Przedmieście 26/28
Kod pocztowy: 00-927
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Geologii, Agnieszka Baczewska, Żwirki i Wigury 93, 02-089 Warszawa
E-mail: a.baczewska@uw.edu.pl 📧
Telefon: 0048225540018 📞
URL: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df376233-f3a0-4046-82e6-5e295b153b0c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df376233-f3a0-4046-82e6-5e295b153b0c 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df376233-f3a0-4046-82e6-5e295b153b0c 🌏
Nazwa: Platforma e-Zamówienia
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Warunki udziału w postępowaniu i opis ich spełniania oraz przesłanki wykluczenia znajdują się w art 4 SWZ.
2. Informacje dot. wykonawców wspólnie ubiegajacych się o udzielenie zamówienia znajdują się w art 5, par. 5 SWZ.
3. Wykonawca do oferty zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w zakresie wskazanym w SWZ na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ). Dodatkowo, zgodnie z art. 125 ust. 1 ustawy, Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
4. Wykaz podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych znajduje się w art. 5 par. 1,2,3,4 SWZ
5. Informacja o formie składania dokumentów znajduje się w art 5 par 6 SWZ.
6. Informacje dotyczące sposobu złożenia i przygotowania oferty oraz ceny oferty i kryteriów oceny ofert znajdują sie w art, 6,7,8 i 9 SWZ.
7. Informacje dotyczące komunikacji z Zamawiajacym oraz wymogi techniczne platformy e-Zamówienia znajdują się w art 2 par. 2 SWZ.
8. Szczegółowy opis kryteriów ocen ofert i sposobu ich obliczania znajduje się w art 9 par 1 SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie:
1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w inny sposób.
Szczegółowe zasady wnoszenia środków ochrony prawnej oraz postępowania toczonego wskutek ich wniesienia określa Dział IX ustawy.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567988 (2026-08-14)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) (>20 nowe zamówienia)
- Aparatura kontrolna i badawcza (>20)
- Liczniki czasu i tym podobne; parkometry
- Przyrządy do badania właściwości fizycznych (>20)
- Przyrządy do pomiaru (5)
- Przyrządy geologiczne i geofizyczne (4)
- Przyrządy nawigacyjne i meteorologiczne (4)
- Przyrządy optyczne (>20)
- Różne przyrządy do badań lub testowania (8)
- Urządzenia sterujące procesem przemysłowym i urządzenia do zdalnego sterowania (2)