Sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 /
Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 /. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Trójmiejski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 /
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Paliwo diesla 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: port Dalmor S.A. Gdynia – Statek Baltica, ul. Hryniewieckiego 10
Adres pocztowy: ul. Hryniewieckiego 10
Kod pocztowy: 81-340
Miejscowość: Gdynia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: Kołłątaja 1
Kod pocztowy: 81-332
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Jak w dokumentach postępowania
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Kołłątaja 1
Kod pocztowy: 81-332
Miasto pocztowe: Gdynia
Region: Trójmiejski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@mir.gdynia.pl 📧
Telefon: +48 587-356-362 📞
URL: https://mir.gdynia.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Morski i Rybacki (EFMR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Departament Odwołań Urzędu Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-575745 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 /
Numer referencyjny:
PN/36/FZP/DE/2026
Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 /. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Paliwo diesla 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
PN/36/FZP/DE/2026
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 /.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Obowiązki Wykonawcy wynikające z realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Hryniewieckiego 10
Kod pocztowy: 81-340
Miejscowość: Gdynia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Kołłątaja 1
Kod pocztowy: 81-332
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Jak w dokumentach postępowania
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
5860102441
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Kołłątaja 1
Kod pocztowy: 81-332
Miasto pocztowe: Gdynia
Region: Trójmiejski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@mir.gdynia.pl 📧
Telefon: +48 587-356-362 📞
URL: https://mir.gdynia.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://mirgdynia.ezamawiajacy.pl 🌏
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Morski i Rybacki (EFMR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1.Wykonawca przystępujący do postępowania obowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości – 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100).
2.Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert.
3.Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach:
1)pieniądzu,
2)gwarancjach bankowych,
3)gwarancjach ubezpieczeniowych,
4)poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2025 r. poz. 98, z późn. zm.).
4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wnieść na rachunek bankowy Zamawiającego w Banku Millenium S.A. numer 45116022020000000061917907 podając w tytule „Wadium PN/36/FZP/DE/2026 - Sukcesywna dostawa oleju napędowego /lekkiego/ dla statku rybackiego, przystosowanego do badań BALTICA / GDY – 100 /”.
5. Zamawiający zaleca, aby w przypadku wniesienia wadium w formie pieniężnej – dokument potwierdzający dokonanie przelewu wadium został załączony do oferty.
6. Dokument potwierdzający wniesienie wadium w formie niepieniężnej (wnoszone w gwarancjach lub poręczeniach) Wykonawca składa w oryginale w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym gwaranta (wystawcy - np. banku lub instytucji ubezpieczeniowej udzielającej gwarancji). Dokument wniesienia wadium w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, należy dołączyć do oferty a następnie wraz z plikami stanowiącymi ofertę skompresować do jednego pliku archiwum (ZIP). Wniesienie dokumentu wadium w postaci elektronicznej obejmuje przekazanie tego dokumentu w takiej formie, w jakiej został on ustanowiony przez gwaranta, tj. oryginału dokumentu.
7. Z treści gwarancji/poręczenia powinno zawierać bezwarunkowe i nieodwołalne zobowiązanie gwaranta lub poręczyciela zapłaty wymaganej kwoty wadium, na pisemne żądanie Zamawiającego wzywające do zapłaty kwoty wadium, powstałe na skutek okoliczności określonych w ustawie.
8. Zamawiający zwraca wadium albo zatrzymuje wadium na zasadach określonych w art. 98 ustawy.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Departament Odwołań Urzędu Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: a)10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b)15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a;
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-575745 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii (>20 nowe zamówienia)