Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
TAURON Dystrybucja S. A. Oddział w Krakowie
Przedmiotem Zamówienia jest dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
TerminDeadline 2026-09-24
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Krótki opis:
Produkty/usługi: Rozdzielnie 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 1 – Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN bez telemachaniki do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Ilość: 59 sztuka
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 18 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 2 – Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN z telemechaniką do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Ilość: 47 sztuka
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma zakupowa Grupy TAURON: https://swoz.tauron.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-24 10:15:00 📅
Miejsce: Platforma zakupowa Grupy TAURON: https://swoz.tauron.pl
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TAURON Dystrybucja S. A. Oddział w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: TAURON Dystrybucja S. A. Oddział w Krakowie
Adres pocztowy: ul. Dajwór 27
Kod pocztowy: 31-060
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Katarzyna Zaczyk
E-mail: katarzyna.zaczyk@tauron-dystrybucja.pl 📧
Telefon: 571668719 📞
URL: https://www.tauron-dystrybucja.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.swoz.tauron.pl 🌏
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swoz.tauron.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swoz.tauron.pl 🌏
Identyfikator funduszy UE: Przedmiot Zamówienia będzie współfinansowany w formie pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji G3.1.4 pt. „Wsparcie krajowego systemu energetycznego (Fundusz Wsparcia Energetyki).
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Źródło: OJS 2026/S 160-577844 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Krótki opis:
Przedmiotem Zamówienia jest dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Rozdzielnie 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PZP/TD-OKR/06388/2026 - Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1 – Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN bez telemachaniki do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Ilość: 59 sztuka
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rozdzielnic SN bez telemachaniki do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Szczegółowe informacje w zakresie miejsca realizacji zostały zawarte w SWZ.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 18 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Opcja polegać będzie na dostarczeniu Zamawiającemu dodatkowych ilości Urządzeń zwiększających wartość umowy brutto o 35%, z zachowaniem takich samych warunków i standardów (parametrów), jakie były wymagane w pierwotnym zamówieniu oraz po cenach jednostkowych określonych w Załączniku nr 2 do projektu Umowy.
Pokaż więcej
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PZP/TD-OKR/06388/2026 - Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2 – Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN z telemechaniką do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Ilość: 47 sztuka
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rozdzielnic SN z telemechaniką do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Szczegółowe informacje w zakresie miejsca realizacji zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Miejscowość: Obszar działalności dystrybucyjnej TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma zakupowa Grupy TAURON: https://swoz.tauron.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia ✅
Data otwarcia: 2026-09-24 10:15:00 📅
Miejsce: Platforma zakupowa Grupy TAURON: https://swoz.tauron.pl
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
W przypadku wyboru oferty Wykonawców występujących wspólnie, przed zawarciem Umowy, Zamawiający może zażądać umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Informacje dotyczące finansowania i płatności zawarte zostały w § 7 Projektu umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji zamówienia szczegółowo opisano w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TAURON Dystrybucja S. A. Oddział w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
6110202860
Departament: TAURON Dystrybucja S. A. Oddział w Krakowie
Adres pocztowy: ul. Dajwór 27
Kod pocztowy: 31-060
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Katarzyna Zaczyk
E-mail: katarzyna.zaczyk@tauron-dystrybucja.pl 📧
Telefon: 571668719 📞
URL: https://www.tauron-dystrybucja.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.swoz.tauron.pl 🌏
Główna działalność
Sektor elektroenergetyczny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://swoz.tauron.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://swoz.tauron.pl 🌏
Identyfikator funduszy UE: Przedmiot Zamówienia będzie współfinansowany w formie pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji G3.1.4 pt. „Wsparcie krajowego systemu energetycznego (Fundusz Wsparcia Energetyki).
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Termin wnoszenia odwołań określa art. 515 Pzp. Wykonawcom i innym podmiotom, jeżeli mają lub mieli interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz ponieśli lub mogą ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego Pzp, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w art. 505 i nast. Pzp (dział IX), tj. odwołanie oraz skarga do sądu okręgowego właściwego dla siedziby Zamawiającego.
Pokaż więcej
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie (>20 nowe zamówienia)