Sukcesywna dostawa worków na odpady komunalne i pojemników na ampułki i igły na okres 18 miesięcy dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sukcesywna dostawa worków na odpady komunalne i pojemników na ampułki i igły na okres 18 miesięcy dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-21. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Bialmed Sp. z o.o.
- • PHU Sebastian Białobrzycki Hurtownia Artykułów Higienicznych Jobiko
- • Zarys International Sp. z o. o
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego › Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski wschodni
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa worków na odpady komunalne i pojemników na ampułki i igły na okres 18 miesięcy dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 1. Worki na odpady komunalne (12 pozycji)
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: zgodnie z zapisami SWZ i formularza cenowego
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego 📦
Miejscowość: Bydgoszcz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 18 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji
Kryterium jakości (waga): 25
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Kryterium jakości (waga): 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 2. Pojemniki na odpady medyczne czerwone (6 pozycji)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 3. Pojemniki na odpady medyczne niebieskie (3 pozycje)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-21 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-21 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie Zamawiającego, za pośrednictwem platformy http://e-propublico.pl na karcie Oferty/Załączniki, poprzez ich otwarcie, które jest jednoczesne z ich upublicznieniem
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-21 08:30:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Powstańców Warszawy 5
Kod pocztowy: 85-681
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: www.10wsk.mil.pl
E-mail: szulczynska7502@10wsk.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 417 448 📞
URL: www.10wsk.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-propublico.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Krucza 36 / Wspólna 6
Kod pocztowy: 00-522
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Punkt kontaktowy: https://www.uzp.gov.pl/kio
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587809 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 077-271552 (2026-04-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa worków na odpady komunalne i pojemników na ampułki i igły na okres 18 miesięcy dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Numer referencyjny:
52/2026
Krótki opis:
Sukcesywna dostawa worków na odpady komunalne i pojemników na ampułki i igły na okres 18 miesięcy dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: 1. Worki na odpady komunalne (12 pozycji)
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: zgodnie z zapisami SWZ i formularza cenowego
Produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego 📦
Miejscowość: Bydgoszcz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 18 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji
Kryterium jakości (waga): 25
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Kryterium jakości (waga): 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: 2. Pojemniki na odpady medyczne czerwone (6 pozycji)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: 3. Pojemniki na odpady medyczne niebieskie (3 pozycje)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Informacje dodatkowe: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1–6, art. 109 ust. 1 pkt 1, art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę
oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w zawiązku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. Nie wymaga się wniesienia wadium. Nie wymaga
się zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Dokumenty wymagane na etapie składania ofert/wniosków, przedmiotowe o podmiotowe środki dowodowe, inne dokumenty, dokumenty składane na wezwanie Zamawiającego oraz dokumenty dla podmiotów zagranicznych zostały wskazane w SWZ.
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-21 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-21 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie Zamawiającego, za pośrednictwem platformy http://e-propublico.pl na karcie Oferty/Załączniki, poprzez ich otwarcie, które jest jednoczesne z ich upublicznieniem
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-21 08:30:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie Zamawiającego, za pośrednictwem platformy http://e-propublico.pl na karcie Oferty/Załączniki, poprzez ich otwarcie, które jest jednoczesne z ich upublicznieniem
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 16
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Podstawy związane z wyrokami skazującymi za przestępstwo
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Układ z wierzycielami
Upadłość
Wprowadzenie w błąd, zatajenie informacji, niemożność przedstawienia wymaganych dokumentów lub uzyskanie poufnych informacji na temat przedmiotowego postępowania
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP. Podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. g) oraz art. 108 ust 1 pkt 2 ustawy PZP
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt. 1 pkt 10 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 lit a) oraz art 108 ust 1 pkt 2 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit b, f) oraz art. 108 ust 1 pkt 2 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit c) oraz art. 108 ust 1 pkt 2 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit d) oraz art. 108 ust 1 pkt 2 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit e) oraz art. 108 ust 1 pkt 2 ustawy PZP
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h) oraz art. 108 ust 1 pkt 2 ustawy PZP
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
090538318
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Powstańców Warszawy 5
Kod pocztowy: 85-681
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: www.10wsk.mil.pl
E-mail: szulczynska7502@10wsk.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 417 448 📞
URL: www.10wsk.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-propublico.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Krucza 36 / Wspólna 6
Kod pocztowy: 00-522
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Punkt kontaktowy: https://www.uzp.gov.pl/kio
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587809 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp.
Odwołanie wnosi się:
1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a;
2) Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne
3) Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne.
4) Jeżeli Zamawiający nie opublikował ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy lub mimo takiego obowiązku nie przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty lub nie zaprosił Wykonawcy do złożenia oferty w ramach dynamicznego systemu zakupów lub umowy ramowej, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie:
a) 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, a w przypadku udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki – ogłoszenia o wyniku postępowania albo ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, zawierającego uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki;
b) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia albo opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, które nie zawiera uzasadnienia udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 077-271552 (2026-04-20)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-14)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-26 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-26 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-26 08:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-18Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 271552-2026
Źródło: OJS 2026/S 094-339312 (2026-05-14)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-26 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-26 08:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-26 08:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-18Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
zmiana terminu związania ofertą, zmiana terminu składania i otwarcia ofert związana z udzieleniem wyjaśnień na pytania wykonawców
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 271552-2026
Źródło: OJS 2026/S 094-339312 (2026-05-14)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 695 288 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 844431.9 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 682760.7 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 844431.9 💰
Najniższa oferta: 682760.7 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 761677.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: zad. 1 - Jobiko
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PHU Sebastian Białobrzycki Hurtownia Artykułów Higienicznych JOBIKO
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: os. Wichrowe 9
Kod pocztowy: 62-200
Miasto pocztowe: Gniezno
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 71352.3 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: zad. 2 - Zarys
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys International Sp. z o. o
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 22174.44 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: zad. 3 - Bialmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48 lok 35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: +48 874241192 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
E-mail: baranowska1486@10wsk.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 417 364 📞
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568607 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 695 288 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 844431.9 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 682760.7 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa 52-1/P/2026/TU
Data zawarcia umowy: 2026-07-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 844431.9 💰
Najniższa oferta: 682760.7 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 761677.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
zad. 1 - Jobiko
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: zad. 1 - Jobiko
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PHU Sebastian Białobrzycki Hurtownia Artykułów Higienicznych JOBIKO
Krajowy numer rejestracyjny:
7841473580
Adres pocztowy: os. Wichrowe 9
Kod pocztowy: 62-200
Miasto pocztowe: Gniezno
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 71352.3 PLN 💰
Identyfikator oferty:
zad. 2 - Zarys
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: zad. 2 - Zarys
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys International Sp. z o. o
Krajowy numer rejestracyjny:
6481997718
Adres pocztowy: Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 22174.44 PLN 💰
Identyfikator oferty:
zad. 3 - Bialmed
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: zad. 3 - Bialmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
790003564
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48 lok 35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: +48 874241192 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
E-mail: baranowska1486@10wsk.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 417 364 📞
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568607 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi naprawcze i konserwacyjne (>20 nowe zamówienia)