sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. pieczywo, jaja, mięso, wędliny drobiowe, wędliny wieprzowe – zamówienie nr 2.
Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-19. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-13.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • P.P.H. "Błażej" Błażej Firganek
- • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe s.c. Ośliźlok Henryka, Ośliźlok Stanisław
- • Rejonowa Spółdzielnia „Samopomoc”
- • Produkty mięsno-wędliniarskie › Wędliny › Wędliny drobiowe
- • Produkty zwierzęce › Jaja
- • Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne › Mięso
- • Różne produkty spożywcze › Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Bielski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-21 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. pieczywo, jaja, mięso, wędliny drobiowe, wędliny wieprzowe – zamówienie nr 2.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Różne produkty spożywcze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 10
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 1 Ustroń – pieczywo
Produkty/usługi: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bielski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 2 Ustroń – jaja
Produkty/usługi: Jaja 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 3 Ustroń – mięso
Produkty/usługi: Mięso 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 4 Ustroń – wędliny drobiowe
Produkty/usługi: Wędliny drobiowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 5 Ustroń – wędliny wieprzowe
Produkty/usługi: Wędliny 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 6 Górki – pieczywo
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 7 Górki – jaja
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 8 Górki – mięso
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 9 Górki – wędliny drobiowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: część nr 10 Górki – wędliny wieprzowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miejscowość: Ustroń
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-19 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-19 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-19 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miasto pocztowe: Ustroń
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@reumatologiczny.pl 📧
Telefon: 338545493 📞
URL: https://www.reumatologiczny.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93f21a58-b3f0-472e-84db-cf9d4e78f394 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93f21a58-b3f0-472e-84db-cf9d4e78f394 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: stosowane będą terminy określone w ustawie
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 093-333247 (2026-05-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. pieczywo, jaja, mięso, wędliny drobiowe, wędliny wieprzowe – zamówienie nr 2.
Numer referencyjny:
2026.PN.11
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne produkty spożywcze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 10
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/1
Tytuł: część nr 1 Ustroń – pieczywo
Produkty/usługi: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bielski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/2
Tytuł: część nr 2 Ustroń – jaja
Produkty/usługi: Jaja 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/3
Tytuł: część nr 3 Ustroń – mięso
Produkty/usługi: Mięso 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/4
Tytuł: część nr 4 Ustroń – wędliny drobiowe
Produkty/usługi: Wędliny drobiowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/5
Tytuł: część nr 5 Ustroń – wędliny wieprzowe
Produkty/usługi: Wędliny 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/6
Tytuł: część nr 6 Górki – pieczywo
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/7
Tytuł: część nr 7 Górki – jaja
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/8
Tytuł: część nr 8 Górki – mięso
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/9
Tytuł: część nr 9 Górki – wędliny drobiowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2026.PN.11/10
Tytuł: część nr 10 Górki – wędliny wieprzowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Opis
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miejscowość: Ustroń
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-19 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-19 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-19 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5482667715
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miasto pocztowe: Ustroń
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@reumatologiczny.pl 📧
Telefon: 338545493 📞
URL: https://www.reumatologiczny.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93f21a58-b3f0-472e-84db-cf9d4e78f394 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93f21a58-b3f0-472e-84db-cf9d4e78f394 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: stosowane będą terminy określone w ustawie
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 093-333247 (2026-05-13)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 561023.5 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 115958.18 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Rejonową Spółdzielnią „Samopomoc”
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Stawowa 101A
Kod pocztowy: 43-400
Miasto pocztowe: Cieszyn
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 102643.41 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 49 245 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: P.P.H. "Błażej" Błażej Firganek
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Rzeźnicza 2
Kod pocztowy: 43-300
Miasto pocztowe: Bielsko-Biała
E-mail: blazejbb@op.pl 📧
Telefon: 4885022 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 15 120 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 57361.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe s.c. Ośliźlok Henryka, Ośliźlok Stanisław
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Powstańców Śląskich 24
Kod pocztowy: 43-348
Miasto pocztowe: Skrzyszów
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 55 125 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 88 200 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 29 652 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 22 743 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 53035.5 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Źródło: OJS 2026/S 162-581851 (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 561023.5 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
2026.CR.PZP.86
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 115958.18 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Samopomoc
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Rejonową Spółdzielnią „Samopomoc”
Krajowy numer rejestracyjny:
5480076358
Adres pocztowy: Stawowa 101A
Kod pocztowy: 43-400
Miasto pocztowe: Cieszyn
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 102643.41 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Całkowita wartość umowy/działki: 49 245 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Błażej
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: P.P.H. "Błażej" Błażej Firganek
Krajowy numer rejestracyjny:
6521592532
Adres pocztowy: Rzeźnicza 2
Kod pocztowy: 43-300
Miasto pocztowe: Bielsko-Biała
E-mail: blazejbb@op.pl 📧
Telefon: 4885022 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 15 120 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 57361.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Ośliźlok
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe s.c. Ośliźlok Henryka, Ośliźlok Stanisław
Krajowy numer rejestracyjny:
6472173248
Adres pocztowy: Powstańców Śląskich 24
Kod pocztowy: 43-348
Miasto pocztowe: Skrzyszów
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 55 125 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 88 200 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 29 652 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Całkowita wartość umowy/działki: 22 743 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 53035.5 PLN 💰
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Źródło: OJS 2026/S 162-581851 (2026-08-21)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne (>20 nowe zamówienia)
- Różne produkty spożywcze (>20)
- Cukier i produkty pokrewne (3)
- Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze (3)
- Kawa, herbata i podobne produkty (6)
- Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie (7)
- Produkty z ciasta makaronowego (1)
- Przyprawy i przyprawy korzenne (7)
- Różne produkty spożywcze i produkty suszone (16)
- Specjalne produkty odżywcze (3)
- Sucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości (1)