Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. warzyw i owoców, warzyw korzeniowych, nabiału, drobiu – zamówienie nr 4.

Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu załącznik nr 1

Termin

Deadline 2026-09-25

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-19 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. warzyw i owoców, warzyw korzeniowych, nabiału, drobiu – zamówienie nr 4.
Numer referencyjny: 2026.PN.14
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu załącznik nr 1
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.14.1
Tytuł: Część nr 1 Warzywa i owoce
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bielski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.14.2
Tytuł: Część nr 2 Warzywa korzeniowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.14.3
Tytuł: Część nr 3 Nabiał
Produkty/usługi: Produkty mleczarskie 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.14.4
Tytuł: Część nr 4 Drób
Produkty/usługi: Drób 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Opis
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miejscowość: Ustroń

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 11:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5482667715
Adres pocztowy: Szpitalna 11
Kod pocztowy: 43-450
Miasto pocztowe: Ustroń
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@reumatologiczny.pl 📧
Telefon: 338545493 📞
URL: https://www.reumatologiczny.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9c52adb-9b25-4d92-9756-4cc98b69a74f 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9c52adb-9b25-4d92-9756-4cc98b69a74f 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Stosowane będą terminy określone w Ustawie PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-576272 (2026-08-19)