Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie - nr sprawy: 10//ZP/2026

AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie w okresie od 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Postępowanie podzielone jest na siedem Części (łącznie 366 pozycji): 1) CZĘŚĆ I – produkty mięsno-wędliniarskie (61 pozycji); 2) CZĘŚĆ II – nabiał (45 pozycji); 3) CZĘŚĆ III – produkty sypkie, jaja oraz produkty pozostałe (144 pozycje); 4) CZĘŚĆ IV – produkty mrożone (32 pozycje); 5) CZĘŚĆ V – ryby i przetwory rybne (11 pozycji); 6) CZĘŚĆ VI – pieczywo (15 pozycji); 7) CZĘŚĆ VII – świeże warzywa i owoce (58 pozycji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzach ofertowych stanowiących Załączniki nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załączniki nr 2a, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g do SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-23

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie - nr sprawy: 10//ZP/2026
Numer referencyjny: 10//ZP/2026
Krótki opis:
Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie w okresie od 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Postępowanie podzielone jest na siedem Części (łącznie 366 pozycji): 1) CZĘŚĆ I – produkty mięsno-wędliniarskie (61 pozycji); 2) CZĘŚĆ II – nabiał (45 pozycji); 3) CZĘŚĆ III – produkty sypkie, jaja oraz produkty pozostałe (144 pozycje); 4) CZĘŚĆ IV – produkty mrożone (32 pozycje); 5) CZĘŚĆ V – ryby i przetwory rybne (11 pozycji); 6) CZĘŚĆ VI – pieczywo (15 pozycji); 7) CZĘŚĆ VII – świeże warzywa i owoce (58 pozycji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzach ofertowych stanowiących Załączniki nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załączniki nr 2a, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2230076.21 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10/ZP/2026Cz.I
Tytuł: Część I - produkty mięsno-wędliniarskie (61 pozycji)
Wartość szacunkowa bez VAT: 687870.75 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Sukcesywne dostawy (partiami) produktów mięsno-wędliniarskich na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2a do SWZ.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2028-06-30 📅
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części I, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10/ZP/2026 Cz. II
Tytuł: Część II - nabiał (45 pozycji)
Wartość szacunkowa bez VAT: 346478.13 PLN 💰
Opis zamówienia:
Sukcesywne dostawy (partiami) produktów nabiału na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2b do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Produkty mleczarskie 📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części II, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10/ZP/2026 - Cz. III
Tytuł: Część III - produkty sypkie, jaja oraz produkty pozostałe (144 pozycje)
Wartość szacunkowa bez VAT: 338701.95 PLN 💰
Opis zamówienia:
Sukcesywne dostawy (partiami) produktów produktów sypkich, jaj oraz produktów pozostałych na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2c do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Jaja 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części III, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10/ZP/2026 Cz. IV
Tytuł: Część IV - produkty mrożone (32 pozycje)
Wartość szacunkowa bez VAT: 157131.75 PLN 💰
Opis zamówienia:
Sukcesywne dostawy (partiami) produktów mrożonych na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1d do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2d do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Warzywa mrożone 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Dania gotowe 📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części IV, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10/ZP/2026 Cz.V
Tytuł: Część V - ryby i przetwory rybne (11 pozycji)
Wartość szacunkowa bez VAT: 150438.63 PLN 💰
Opis zamówienia:
Sukcesywne dostawy (partiami) ryb i przetworów rybnych na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1e do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2e do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Ryby przetworzone i konserwowane 📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części V, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10/ZP/2026 Cz.VI
Tytuł: Część VI - pieczywo (15 pozycji)
Wartość szacunkowa bez VAT: 179513.25 PLN 💰
Opis zamówienia:
Sukcesywne dostawy (partiami) pieczywa na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1f do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2f do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części VI, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 10/ZP/2026 Cz.VII
Tytuł: Część VII - świeże warzywa i owoce (58 pozycji)
Wartość szacunkowa bez VAT: 369941.75 PLN 💰
Opis zamówienia:
Sukcesywne dostawy (partiami) świeżych warzyw i owoców na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 30 czerwca 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1g do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2g do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Owoce, warzywa i podobne produkty 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Produkty rolnictwa i ogrodnictwa 📦
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w części VII, przez które rozumiesię możliwość zwiększenia dostaw asortymentu do 50% w stosunku do szacowanej ilości zamówienia podstawowego.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zgodnie z art. 138 ust. 4 uPzp składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://abw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-23 12:30:00 📅
Miejsce: https://abw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja bezpieczeństwa wewnętrznego
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5213199092
Adres pocztowy: ul. ul. Rakowiecka 2A
Kod pocztowy: 00-993
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.publiczne@abw.gov.pl 📧
Telefon: 22 58 56 582 📞
URL: www.abw.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://abw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://abw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5262239325; Regon: 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z art. 515 ustawy Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-582878 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕