SVA/4620-442/2026: ZEC Grudziądz- Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły, KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana.

AMW Sinevia Sp. z o.o.

Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły, KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części.

Termin

Deadline 2026-09-14

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-13 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: SVA/4620-442/2026: ZEC Grudziądz- Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły, KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana.
Numer referencyjny: SVA/4620-442/2026
Krótki opis:
Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły, KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Obsługa instalacji grzewczych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Tytuł: Część I – Gdynia Babie Doły
Opis zamówienia:
CZĘŚĆ I Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły. Dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego połączona z obsługą i eksploatacją kotłowni na paliwa stałe wraz z dostawą opału ( obsługa kotłowni, serwis i konserwacja urządzeń kotłowni, rozdzielaczy c.o. w budynkach oraz usuwanie zaistniałych awarii w kotłowni, na rozdzielaczach c.o., sieciach ciepłowniczych wodnych) zgodnie z załączonym zakresem na terenie kompleksu wojskowego w m. Gdynia Babie Doły. Wyszczególnienie obiektów: Kotłownia lokalna w budynku nr 161 – kocioł wodny węglowy z podajnikiem moc 90 kW – kotłownia sezonowa
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania 📦
Adres pocztowy: kompleks wojskowy
Kod pocztowy: 81-197
Miejscowość: Gdynia Babie Doły
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 1
Inne informacje o wznowieniu:
1. Zamawiający, po zakończeniu terminu realizacji umowy, o którym mowa w ust. 1, przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu tego samego zakresu umowy na kolejno następujący okres 12 miesięcy na zasadach określonych w niniejszej umowie, pod warunkiem należytego wykonania pierwotnego/ poprzedniego zakresu umowy potwierdzonego protokołem odbioru. 2. Skorzystanie ze wznowienia zamówienia stanowi uprawnienie Zamawiającego i uzależnione będzie wyłącznie od jego potrzeb. Strony zgodnie oświadczają, że wznowienie zamówienia nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku z jego skorzystania, natomiast po stronie Wykonawcy nie stanowi podstawy do wystąpienia do Zamawiającego z roszczeniami o wykonanie wznowienia zamówienia. 3. Warunkiem wznowienia zamówienia jest doręczenie Wykonawcy, najpóźniej na 14 dni przed upływem terminu realizacji umowy podstawowej pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego w przedmiocie skorzystania ze wznowienia zamówienia w tym samym zakresie. 4. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa wznowienia, wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące praw i obowiązków Stron, sposobu realizacji przedmiotu umowy, odpowiedzialności Wykonawcy, zasad rozliczeń, kar umownych, zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz warunków odbioru, mają zastosowanie odpowiednio do okresu wznowienia, chyba że umowa stanowi inaczej. 5. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji wznowienia zamówienia w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa wznowienia, na warunkach określonych w umowie. 6. Do praw i obowiązków Wykonawcy oraz Zamawiającego w ramach wykonania wznowienia zamówienia mają w całości zastosowanie wszystkie postanowienia niniejszej umowy. 7. W przypadku wznowienia umowy na kolejny okres wynagrodzenie, o którym mowa w § 4 w okresie wznowienia będzie płatne na tych samych zasadach jak w okresie realizacji pierwotnego zakresu umowy. 8. W przypadku realizacji zarówno zakresu umowy podstawowej jak i wznowienia umowy na kolejny okres, Wykonawcy nie będzie przysługiwało wynagrodzenie za okres od zakończenia robót związanych z przygotowaniem kotłowni do sezonu grzewczego 2027/2028 do czasu rozpoczęcia kolejnego sezonu grzewczego tj. od 01 czerwca do 30 września z tytułu dostaw ciepła.
Pokaż więcej
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwości zmniejszenia lub zwiększenia do 20% zakresu przedmiotu umowy w stosunku do ilości wytworzonych GJ, określonego w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 7.1 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w tym w szczególności wynikających z warunków atmosferycznych.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Tytuł: Część II – Gdynia Oksywie ul. Dickmana.
Opis zamówienia:
CZĘŚĆ II Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana. Dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego połączona z obsługą i eksploatacją kotłowni na paliwa stałe wraz z dostawą opału (stała obsługa kotłowni, serwis i konserwacja urządzeń kotłowni, rozdzielaczy i instalacji wewnętrznych c.o. w budynkach oraz usuwanie zaistniałych awarii w kotłowni, na rozdzielaczach i instalacjach c.o., sieciach ciepłowniczych wodnych) zgodnie z załączonym zakresem na terenie kompleksu wojskowego w m. Gdynia Oksywie ul. Dickmana. Wyszczególnienie obiektów: 1. Kotłownia lokalna w budynku nr 65 – kocioł stalowy wodny Tilgner typ KRR 990 -2 szt. – kotłownia całoroczna
Pokaż więcej
Adres pocztowy: kompleks wojskowy w m. Gdynia Oksywie ul. Dickmana.
Kod pocztowy: 81-103
Miejscowość: Gdynia Oksywie
Maksymalna liczba wznowień: 2
Inne informacje o wznowieniu:
1. Zamawiający, po zakończeniu terminu realizacji umowy, o którym mowa w ust. 1, przewiduje możliwość dwukrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu tego samego zakresu umowy na kolejno następujące po sobie okresy 12 miesięcy na zasadach określonych w niniejszej umowie, pod warunkiem należytego wykonania pierwotnego/ poprzedniego zakresu umowy potwierdzonego protokołem odbioru. 2. Skorzystanie ze wznowienia zamówienia stanowi uprawnienie Zamawiającego i uzależnione będzie wyłącznie od jego potrzeb. Strony zgodnie oświadczają, że wznowienie zamówienia nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku z jego skorzystania, natomiast po stronie Wykonawcy nie stanowi podstawy do wystąpienia do Zamawiającego z roszczeniami o wykonanie wznowienia zamówienia. 3. Warunkiem wznowienia zamówienia jest doręczenie Wykonawcy, najpóźniej na 14 dni przed upływem terminu: a) realizacji umowy podstawowej w przypadku pierwszego okresu wznowienia, b) pierwszego okresu wznowienia w przypadku drugiego okresu wznowienia, pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego w przedmiocie skorzystania ze wznowienia zamówienia w tym samym zakresie. 4. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa wznowienia, wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące praw i obowiązków Stron, sposobu realizacji przedmiotu umowy, odpowiedzialności Wykonawcy, zasad rozliczeń, kar umownych, zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz warunków odbioru, mają zastosowanie odpowiednio do każdego okresu wznowienia, chyba że umowa stanowi inaczej. 5. Do praw i obowiązków Wykonawcy oraz Zamawiającego w ramach wykonania wznowienia zamówienia mają w całości zastosowanie wszystkie postanowienia niniejszej umowy. 6. W przypadku wznowienia umowy na kolejny okres wynagrodzenie, o którym mowa w § 4 w okresie wznowienia będzie płatne na tych samych zasadach jak w okresie realizacji pierwotnego zakresu umowy.
Pokaż więcej
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwości zmniejszenia lub zwiększenia do 20% zakresu przedmiotu umowy w stosunku do ilości wytworzonych GJ, określonego w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 7.2 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w tym w szczególności wynikających z warunków atmosferycznych.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: kompleks wojskowy w m. Gdynia Babie Doły

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://amwsinevia.eb2b.com.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 09:30:00 📅
Miejsce: https://amwsinevia.eb2b.com.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7010303102
Adres pocztowy: ul. Paderewskiego 6
Kod pocztowy: 05-100
Miasto pocztowe: Nowy Dwór Mazowiecki
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.publiczne@amwsinevia.pl 📧
Telefon: 48 22 101-21-00 📞
URL: https://amwsinevia.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amwsinevia.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://amwsinevia.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amwsinevia.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amwsinevia.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Składający ofertę Wykonawca jest nią związany do 12.12.2026 r. 3. Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Termin realizacji zamówienia: Część I: od dnia zawarcia umowy na okres 12 miesięcy jednak nie wcześniej niż od 01.10.2026 r. w tym: - dostawa ciepła w okresie od 01.10.2026r. do 15.05.2027r., - przygotowanie kotłowni do sezonu grzewczego 2027/2028 w okresie od 16.05.2027-31.05.2027r. Część II: od dnia zawarcia umowy na okres 12 miesięcy, jednak nie wcześniej niż od 01.10.2026r.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy przysługują środki ochrony prawnej, o których mowa w art. 506 – 595 ustawy pzp, w tym odwołanie na podstawie art. 513 ustawy pzp
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-566528 (2026-08-13)