Świadczenie usług medycznych – szczepienia dla policjantów i pracowników Policji dla województwa zachodniopomorskiego na terenie miasta Szczecina
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej - szczepień ochronnych dla policjantów i pracowników Policji województwa zachodniopomorskiego. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 6. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-05. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-30.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-30 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług medycznych – szczepienia dla policjantów i pracowników Policji dla województwa zachodniopomorskiego na terenie miasta Szczecina
Numer referencyjny:
ZZ-2380-81/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi medyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 568211.83 PLN 💰
Opis
Tytuł: Szczepienia dla policjantów i pracowników Policji dla województwa zachodniopomorskiego na terenie miasta Szczecina
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): dostępność lekarzy i pielęgniarek
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-05 09:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): zgodnie z rozdziałem XV SWZ
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-05 09:05:00 📅
Miejsce: zgodnie z rozdziałem XV SWZ
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik 6 do SWZ
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik 6 do SWZ
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 8510309692
Adres pocztowy: ul. Małopolska 47
Kod pocztowy: 70-515
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja ds. Zamówień Publicznych
E-mail: zzp@sc.policja.gov.pl 📧
Telefon: 477811475 📞
Fax: 477811477 📠
URL: https://zachodniopomorska.policja.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322041 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322041 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322041 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587840 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z zapisami rozdziału XX SWZ
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 125-454328 (2026-06-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 568211.83 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 501 338 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 597 450 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 501 338 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa ZZ-117/26
Data zawarcia umowy: 2026-09-01 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 597 450 💰
Najniższa oferta: 501 338 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 501 338 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
of.1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 000646392
Adres pocztowy: ul. Bolesława Śmiałego 33
Kod pocztowy: 70-347
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: WOMP Szczecin
E-mail: przetargi@womp.szczecin.pl 📧
Telefon: +48 91 48 45 967 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Źródło: OJS 2026/S 171-609832 (2026-09-03)