Świadczenie usług prawnych na potrzeby Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa

Miasto Stołeczne Warszawa

Przedmiotem zamówienia jest bieżąca obsługa prawna Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa Urzędu m.st. Warszawy. Przedmiot zamówienia obejmuje bieżącą obsługę prawną Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa Urzędu m.st. Warszawy w obszarze wykonywania zadań, wynikających z regulaminu organizacyjnego Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-09-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-14.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-14 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług prawnych na potrzeby Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
Numer referencyjny: ZP/JK/271/III-128/26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest bieżąca obsługa prawna Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa Urzędu m.st. Warszawy. Przedmiot zamówienia obejmuje bieżącą obsługę prawną Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa Urzędu m.st. Warszawy w obszarze wykonywania zadań, wynikających z regulaminu organizacyjnego Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP/JK/271/III-128/26
Tytuł: „Świadczenie usług prawnych na potrzeby Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa”
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-15 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 65
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowe doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia; waga kryterium:35%
Kryterium jakości (waga): 35
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 00-950

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi (art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp) prowadzone na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793) w trybie przetargu nieograniczonego. Główne aspekty procedury opisane w SWZ
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-03 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-03 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Stołeczne Warszawa
Krajowy numer rejestracyjny: 5252296818
Departament: Urząd m.st. Warszawy
Adres pocztowy: Plac Bankowy 3/5
Kod pocztowy: 00-950
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zamówień Publicznych
E-mail: zamowieniabzp@um.warszawa.pl 📧
Telefon: +4822 443-14-00 📞
Fax: +4822 443-14-00 📠
URL: https://um.warszawa.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zamowienia.um.warszawa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/313014/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamowienia.um.warszawa.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamówienie dotyczy usług społecznych o kwocie przekraczającej 750 000 euro. Zamawiający skorzystał z art. 360 ustawy Pzp, który daje możliwość Zamawiającemu nie stosować przepisów ustawy wskazanych w tym artykule, między innymi daje możliwość wyznaczenia terminu składania ofert krótszego od minimalnego terminu na składanie ofert przewidzianego dla trybu przetargu nieograniczonego oraz obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego, które Zamawiający zastosował
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: dział IX ustawy Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 157-569045 (2026-08-14)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-09 10:05:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Zmiana terminu składania ofert na 09.09.2026 r. do godz.10:00 i otwarcia ofert na 09.09.2026 r. o godz. 10:05.
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania ofert na 09.09.2026 r. do godz.10:00 i otwarcia ofert na 09.09.2026 r. o godz. 10:05.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 569045-2026
Źródło: OJS 2026/S 166-594700 (2026-08-27)