Świadczenie usług sprzątania budynków wraz z dostawą artykułów higienicznych do siedzib Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania budynków wraz z dostawą artykułów higienicznych do siedzib Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy oraz wytycznych dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, stanowiących integralną część SWZ. Oferta winna zawierać wycenę wszelkich czynności niezbędnych do zrealizowania zamówienia również tych, których Zamawiający nie przewidział, a są niezbędne w celu realizacji przedmiotu zamówienia, według obowiązujących przepisów. Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę, na własny koszt, wizji lokalnej sprzątanych pomieszczeń. Osobą upoważnioną do kontaktu z Wykonawcami w celu dokonania wizji lokalnej (zalecanej) jest: Kamila Baran – specjalista - tel. +48 22 49 58 318 Jarosław Smoliński – zastępca kierownika tel. +48 22 49 58 190
TerminDeadline 2026-10-09
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług sprzątania budynków wraz z dostawą artykułów higienicznych do siedzib Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Numer referencyjny:
ZP.260.171.2026.JR
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi sprzątania 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 158 138 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.260.171.2026.JR
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Kontrola jakości usługi - Koordynator
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-09 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-09 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 20 000,00 zł
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Krajowy numer rejestracyjny:
5272457153
Adres pocztowy: kancelaria@zgnwola.waw.pl
Józefa Bema 70
Kod pocztowy: 01-225
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kancelaria@zgnwola.waw.pl 📧
Telefon: +48224958100 📞
URL: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a6864ab-23a7-4045-95a0-d467795e10a8 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a6864ab-23a7-4045-95a0-d467795e10a8 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-607380 (2026-09-02)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi w zakresie sprzątania i odkażania (>20)
- Usługi sprzątania (>20)
- Usługi czyszczenia konstrukcji rurowych
- Usługi czyszczenia pieców i kominów (1)
- Usługi czyszczenia pojemników na odpadki
- Usługi czyszczenia sprzętu telefonicznego
- Usługi czyszczenia urządzeń transportowych (1)
- Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów (1)
- Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych (15)
- Usługi sprzątania parkingów (14)
- Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien (>20)