Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe i umiejętności komputerowe osób odbywających karę pozbawienia wolności - część dla OISW w Bydgoszczy
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Bydgoszczy
Przedmiotem zamówienia “Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe i umiejętności komputerowe osób odbywających karę pozbawienia wolności - część dla OISW w Bydgoszczy” jest podnoszenie kompetencji zawodowych dla uczestników projektu pn: ,,Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-22.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi zapoznawania użytkownika z obsługa komputera i usługi szkoleniowe › Usługi szkolenia komputerowego
- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-04 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe i umiejętności komputerowe osób odbywających karę pozbawienia wolności - część dla OISW w Bydgoszczy
Numer referencyjny:
OI.FERS.2232.2.2026.BYD
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi szkolenia zawodowego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Tytuł: Część I
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): 40 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część II
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część III
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Część IV
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-27 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-27 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Bydgoszczy
Krajowy numer rejestracyjny:
9531650793
Adres pocztowy: ul. Wały Jagiellońskie 4
Kod pocztowy: 85-131
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: oisw_bydgoszcz@sw.gov.pl 📧
Telefon: (52) 585-52-55 📞
URL: www.sw.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.e-zamowienia.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-7f5edf56-7285-42fa-8524-d53bf48606ae 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 079-277531 (2026-04-22)
Obiekt
Opis
Opis zamówienia:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-29 10:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-29 10:15:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 277531-2026
Źródło: OJS 2026/S 086-308310 (2026-05-04)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Świadczenie usług szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe i umiejętności komputerowe osób odbywających karę pozbawienia wolności - część dla OISW w Bydgoszczy”
Krótki opis:
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 3 201 680 PLN 💰
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE: Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) (2021/2027)
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Część I
Wartość szacunkowa bez VAT: 1905341.25 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): 40
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Część II
Wartość szacunkowa bez VAT: 2 169 700 PLN 💰
Wewnętrzny identyfikator:
Część III
Wartość szacunkowa bez VAT: 450 000 PLN 💰
Wewnętrzny identyfikator:
Część IV
Wartość szacunkowa bez VAT: 756 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Część I
Data zawarcia umowy: 2026-08-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 498 450 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część I
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: EUR Consulting Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: EUR Consulting Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
170285150
Adres pocztowy: ul. Fryderyka Chopina 19
Kod pocztowy: 83-000
Miasto pocztowe: Pruszcz Gdański
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: pruszcz@eur.org.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 451 230 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część II
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 252 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część III
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Inne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 7
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 7
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
Identyfikator poprzedniego ogłoszenia: 277531-2026
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Telefon: (22) 458 78 40 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
Źródło: OJS 2026/S 170-606623 (2026-09-02)