Świadczenie usług transportu specjalistycznego dla osób z niepełnosprawnościami - mieszkańców miasta Opola mających trudności w poruszaniu się
Miasto Opole
Świadczenie usług w zakresie transportu specjalistycznego dla osób z niepełnosprawnościami mających trudności w poruszaniu się, na terenie miasta Opola oraz koordynacja ww. usługi (przyjmowanie zamówień usług transportowych telefonicznie i drogą elektroniczną (w tym adres e-mail i platforma Opole+) od osób uprawnionych do usług, sporządzanie i koordynacja grafików) zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie stanowiącym załącznik do umowy. Zamówienie planowo realizowane będzie nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. przez 24 miesiące. Usługa winna być świadczona pięcioma pojazdami od poniedziałku do piątku w godzinach: a) od godz. 6.00 do godz. 18.00 – 3 pojazdy; b) od godz. 6.00 do godz. 22.00 – 2 pojazdy. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający nie przewiduje możliwości unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Skróty używane w treści ogłoszenia: Prawo - ustawa Prawo zamówień publicznych; SWZ - specyfikacja warunków zamówienia. Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Usługi w zakresie transportu drogowego › Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Opolski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług transportu specjalistycznego dla osób z niepełnosprawnościami - mieszkańców miasta Opola mających trudności w poruszaniu się
Numer referencyjny:
ZP.271.2.23.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.271.6.1.2026
Tytuł: Świadczenie usług transportu specjalistycznego dla osób z niepełnosprawnościami – mieszkańców miasta Opola mających trudności w poruszaniu się.
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejscowość: Opole
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 56 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Rok produkcji pojazdu
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Opole
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty należy składać za pośrednictwem platformy zakupowej Logintrade pod adresem prowadzonego postępowania.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie ze wzorem umowy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Opole
Krajowy numer rejestracyjny:
754-300-99-77
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Rynek 1A
Kod pocztowy: 45-015
Miasto pocztowe: Opole
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: pzp@um.opole.pl 📧
Telefon: +48774438702 📞
Fax: +48774438702 📠
URL: https://www.opole.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,235017,874f2b26c1835d430901b6df91c0c4db.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,237483,2d3d8f94cab24b4e6b54ed60b15a62ee.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,237483,2d3d8f94cab24b4e6b54ed60b15a62ee.html 🌏
Nazwa: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,237483,2d3d8f94cab24b4e6b54ed60b15a62ee.html
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
526-223-93-25
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul.Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587801 📠
URL: https://uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-572934 (2026-08-18)
Obiekt
Opis
Informacje dodatkowe:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Adres profilu nabywcy: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,237483,2d3d8f94cab24b4e6b54ed60b15a62ee.html 🌏
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Informacje dodatkowe, Szacowany okres obowiązywania
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta nabywcy
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 572934-2026
Źródło: OJS 2026/S 171-609487 (2026-09-03)
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) (>20 nowe zamówienia)