Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Postępowanie obejmuje lokalizację Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej oraz Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej, Toruniu, Lesznie i Piotrkowie Trybunalskim. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I-4/V do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części I-V; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2027 roku.
Numer referencyjny: 0110-KLL2.260.11.2026, ZKP-6/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Postępowanie obejmuje lokalizację Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej oraz Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej, Toruniu, Lesznie i Piotrkowie Trybunalskim. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają:
- Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania;
- Załącznik nr 4/I-4/V do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części I-V;
- Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV;
- Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Postępowanie obejmuje lokalizację Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej oraz Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej, Toruniu, Lesznie i Piotrkowie Trybunalskim. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają:
- Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania;
- Załącznik nr 4/I-4/V do SWZ – Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla części I-V;
- Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV;
- Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi sprzątania📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Tytuł: Część I - Usługa sprzątania: Krajowa Informacja Skarbowa ul. Warszawska 5, Bielsko-Biała
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Adres pocztowy: ul. Warszawska 5
Kod pocztowy: 43-300
Miejscowość: Bielsko-Biała
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bielski
🏙️ Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, stanowiących nie więcej niż 47% wartości zamówienia podstawowego, na co składa się: 1) Maksymalnie 20% wartości zamówienia podstawowego na: – polimeryzację wykładzin PCV; – pranie wykładzin dywanowych. 2) Maksymalnie 27% wartości zamówienia podstawowego w przypadku wydłużenia okresu obowiązywania umowy na okres nie dłuższy niż 3 miesiące w sytuacji niewyłonienia Wykonawcy w kolejnym postępowaniu po zakończeniu realizacji umowy zawartej na podstawie niniejszego postępowania.
Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, stanowiących nie więcej niż 47% wartości zamówienia podstawowego, na co składa się: 1) Maksymalnie 20% wartości zamówienia podstawowego na: – polimeryzację wykładzin PCV; – pranie wykładzin dywanowych. 2) Maksymalnie 27% wartości zamówienia podstawowego w przypadku wydłużenia okresu obowiązywania umowy na okres nie dłuższy niż 3 miesiące w sytuacji niewyłonienia Wykonawcy w kolejnym postępowaniu po zakończeniu realizacji umowy zawartej na podstawie niniejszego postępowania.
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Tytuł: Część II - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/II do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/II do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV
Adres pocztowy: ul. Romualda Traugutta 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Tytuł: Część III - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/III do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części III; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/III do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części III; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Adres pocztowy: ul. Św. Jakuba 20
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński
🏙️ Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Tytuł: Część IV - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/IV do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części IV; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/IV do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części IV; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Adres pocztowy: ul. Dekana 3b,
ul. Dekana 6
Kod pocztowy: 64-100
Miejscowość: Leszno
Miejsce wykonania: Leszczyński
🏙️ Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część V
Tytuł: Część V - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/V do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części V; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/V do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części V; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Adres pocztowy: ul. Wronia 65
Kod pocztowy: 97-300
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Miejsce wykonania: Piotrkowski
🏙️ Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005 Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Przedmiot zamówienia realizowany będzie w Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej 5 w Bielsku-Białej oraz w Delegaturach Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej ul. Romualda Traugutta 2, Toruniu ul. Św. Jakuba 20, Lesznie ul. Dekana 3b, ul. Dekana 6 i Piotrkowie Trybunalskim ul. Wronia 65.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności
Przedmiot zamówienia realizowany będzie w Krajowej Informacji Skarbowej przy ul. Warszawskiej 5 w Bielsku-Białej oraz w Delegaturach Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej ul. Romualda Traugutta 2, Toruniu ul. Św. Jakuba 20, Lesznie ul. Dekana 3b, ul. Dekana 6 i Piotrkowie Trybunalskim ul. Wronia 65.
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-02 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅ Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)