Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający wymaga aby Wykonawca: • świadczył usługę sprzątania minimum 10 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 5 etatów. • dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac. • posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 276 000,00 zł przez cały okres trwania umowy. • Dysponował profesjonalnym sprzętem mechanicznym (urządzenia elektryczne/maszyny) w ilości 2 szt., wykorzystywanym do zamiatania korytarzy, kabin dźwigowych, ustępów ogólnego dostępu, podestów, stopni klatek schodowych wraz z cokołami, wejść do klatek schodowych na obiektach przy ul. Piaskowej 7, 9, 11. W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia. Wykonawca w ramach obowiązków: • zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków. • przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie . 2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp. a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy. b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
Termin
Termin składania ofert wynosił 2026-05-11.
Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-08.
Dostawcy
Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-08) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Numer referencyjny: ZP.26.50.2026.SR
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca:
• świadczył usługę sprzątania minimum 10 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 5 etatów.
• dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac.
• posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 276 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
• Dysponował profesjonalnym sprzętem mechanicznym (urządzenia elektryczne/maszyny) w ilości 2 szt., wykorzystywanym do zamiatania korytarzy, kabin dźwigowych, ustępów ogólnego dostępu, podestów, stopni klatek schodowych wraz z cokołami, wejść do klatek schodowych na obiektach przy ul. Piaskowej 7, 9, 11.
W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia.
Wykonawca w ramach obowiązków:
• zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków.
• przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie .
2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp.
a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy.
b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca:
• świadczył usługę sprzątania minimum 10 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 5 etatów.
• dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac.
• posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 276 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
• Dysponował profesjonalnym sprzętem mechanicznym (urządzenia elektryczne/maszyny) w ilości 2 szt., wykorzystywanym do zamiatania korytarzy, kabin dźwigowych, ustępów ogólnego dostępu, podestów, stopni klatek schodowych wraz z cokołami, wejść do klatek schodowych na obiektach przy ul. Piaskowej 7, 9, 11.
W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia.
Wykonawca w ramach obowiązków:
• zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków.
• przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie .
2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp.
a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy.
b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi sprzątania📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 621491.88 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP.26.50.2026.SR
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca:
• świadczył usługę sprzątania minimum 10 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 5 etatów.
• dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac.
• posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 276 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
• Dysponował profesjonalnym sprzętem mechanicznym (urządzenia elektryczne/maszyny) w ilości 2 szt., wykorzystywanym do zamiatania korytarzy, kabin dźwigowych, ustępów ogólnego dostępu, podestów, stopni klatek schodowych wraz z cokołami, wejść do klatek schodowych na obiektach przy ul. Piaskowej 7, 9, 11.
W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia.
Wykonawca w ramach obowiązków:
• zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków.
• przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie.
2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp.
a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy.
b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca:
• świadczył usługę sprzątania minimum 10 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 5 etatów.
• dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac.
• posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 276 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
• Dysponował profesjonalnym sprzętem mechanicznym (urządzenia elektryczne/maszyny) w ilości 2 szt., wykorzystywanym do zamiatania korytarzy, kabin dźwigowych, ustępów ogólnego dostępu, podestów, stopni klatek schodowych wraz z cokołami, wejść do klatek schodowych na obiektach przy ul. Piaskowej 7, 9, 11.
W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia.
Wykonawca w ramach obowiązków:
• zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków.
• przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie.
2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp.
a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy.
b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na sprzątaniu powierzchni wewnętrznych budynków. Wartość zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług wynosi: 300 981,44 zł netto.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa
🏙️ Czas trwania
Data końcowa: 2027-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Liczba kontroli realizacji prac
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Ozonowanie-czas reakcji
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie koordynatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001 Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-11 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-11 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-11 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅ Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł
Informacje uzupełniające Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: +48224587840📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio🌏 Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej Tak samo jak: Organ kontrolny Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Krajowa Izba Odwoławcza
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 069-243738 (2026-04-08)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-30) Obiekt Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1120783.43 PLN 💰
Zmiany Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 243738-2026
Źródło: OJS 2026/S 085-302099 (2026-04-30)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-12) Obiekt Zakres zamówienia
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca:
• świadczył usługę sprzątania minimum 10 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 5 etatów.
• dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac.
• posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 276 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
• Dysponował profesjonalnym sprzętem mechanicznym (urządzenia elektryczne/maszyny) w ilości 2 szt., wykorzystywanym do zamiatania korytarzy, kabin dźwigowych, ustępów ogólnego dostępu, podestów, stopni klatek schodowych wraz z cokołami, wejść do klatek schodowych na obiektach przy ul. Piaskowej 7, 9, 11.
W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia.
Wykonawca w ramach obowiązków:
• zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków.
• przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie .
2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp.
a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art.22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy.
b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca:
• świadczył usługę sprzątania minimum 10 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 5 etatów.
• dysponował osobą pełniącą funkcję koordynatora prac.
• posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 276 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
• Dysponował profesjonalnym sprzętem mechanicznym (urządzenia elektryczne/maszyny) w ilości 2 szt., wykorzystywanym do zamiatania korytarzy, kabin dźwigowych, ustępów ogólnego dostępu, podestów, stopni klatek schodowych wraz z cokołami, wejść do klatek schodowych na obiektach przy ul. Piaskowej 7, 9, 11.
W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia.
Wykonawca w ramach obowiązków:
• zapewni stawiennictwo koordynatora prac, w celu przeprowadzenia kontroli budynków, w liczbie zaoferowanej w ofercie. Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednego lub kilku budynków.
• przystąpi do wykonania ozonowania powierzchni wewnętrznej budynków w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie .
2. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Pzp.
a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudnił na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, w sposób określony art.22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy tj. w szczególności osoby świadczące pracę w zakresie czynności wskazanych w załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy.
b) Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określają projektowane postanowienia umowy będące integralną częścią SWZ.
Wartość szacunkowa bez VAT: 819801.99 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1015160.45 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1015160.45 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1015160.45 💰
Opis
Tytuł: Świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków położonych na terenie TZOM Nowolipki
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na sprzątaniu powierzchni wewnętrznych budynków. Wartość zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług wynosi: 300 981,44 zł netto.
Czas trwania systemu kwalifikacyjnego
Czas nieokreślony ✅
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: GN/WO/ZP.26.50/137/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-04 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1015160.45 💰
Najniższa oferta: 1015160.45 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1015160.45 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 2
Identyfikator oferty: oferta Konsorcjum: MEGA-WAT,SMGL CLEANING DOMINKIA ŚMIGIEL
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001 Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MEGA WAT i SMGL CLEANING DOMINKIA ŚMIGIEL
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MEGA-WAT sp. z o.o. - lider,
SMGL CLEANING Dominika Śmigiel – partner
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9910528783
Adres pocztowy: ul. Kasprowicza 145/110A
Kod pocztowy: 01-949
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1008100.44 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: oferta INTERLUX Łukasz Kania Spółka Komandytowa Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: INTERLUX Łukasz Kania Spółka Komandytowa
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: INTERLUX Łukasz Kania
Spółka Komandytowa
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 7610001898
Adres pocztowy: ul. Ratuszowa 11/641
Kod pocztowy: 03 – 450
E-mail: wiktoria.sobiech@interlux.pl📧
Telefon: 728892006📞
Źródło: OJS 2026/S 155-562868 (2026-08-12)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-19) Obiekt Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 819801.99 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1015160.45 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1015160.45 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1015160.45 💰
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-04 📅
Udzielenie zamówienia Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1015160.45 💰
Najniższa oferta: 1015160.45 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1015160.45 PLN 💰
1008100.44 PLN 💰
Zmiany Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 562868-2026
Źródło: OJS 2026/S 160-577279 (2026-08-19)