Świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie
Narodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski Oddział Wojewódzki
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise (HPE) na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, w tym w szczególności zapewnienie: a) świadczenia usług wsparcia technicznego urządzeń IT HPE wyspecyfikowanych w punkcie V załącznika nr 1 do SWZ, na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ, b) wsparcia merytorycznego w liczbie co najmniej 25 dni roboczych wsparcia merytorycznego na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi w zakresie wsparcia technicznego 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2027-06-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Status partnerski producenta HPE 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi w zakresie wsparcia technicznego 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Wymagana umowa o zachowaniu poufności ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: termin płatności 21 dni od daty otrzymania faktury
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski Oddział Wojewódzki
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Ciemna 6
Kod pocztowy: 31-053
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@nfz-krakow.pl 📧
Telefon: +48122988460 📞
URL: https://www.nfz-krakow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-krakow/demand/302616/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-krakow/demand/302616/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-675
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567312 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie
Numer referencyjny:
WAG.II.251.4.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise (HPE) na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, w tym w szczególności zapewnienie:
a) świadczenia usług wsparcia technicznego urządzeń IT HPE wyspecyfikowanych w punkcie V załącznika nr 1 do SWZ, na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ,
b) wsparcia merytorycznego w liczbie co najmniej 25 dni roboczych wsparcia merytorycznego na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi w zakresie wsparcia technicznego 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
WAG.II.251.4.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia urządzeń IT Hewlett Packard Enterprise (HPE) na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, w tym w szczególności zapewnienie:
a) świadczenia usług wsparcia technicznego urządzeń IT HPE wyspecyfikowanych w punkcie V załącznika nr 1 do SWZ, na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ,
b) wsparcia merytorycznego w liczbie co najmniej 25 dni roboczych wsparcia merytorycznego na zasadach określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Pokaż więcej
Wykonawca uczestniczący w postępowaniu musi spełnić niżej wymienione warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej :
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże że:
a) posiada doświadczenie niezbędne do wykonania zamówienia, tj. należycie wykonał lub wykonuje w okresie trzech lat przed terminem składania ofert - a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, minimum 2 usługi odpowiadające swoim zakresem przedmiotowi zamówienia (za takie zamówienie Zamawiający uzna zamówienie obejmujące co najmniej: usługę wsparcia serwisowego serwerów o łącznej wartości min. 500.000,00 zł każda), a należyte wykonanie tych zamówień zostanie potwierdzone stosownymi dowodami,
b) dysponuje lub będzie dysponował podczas realizacji zamówienia co najmniej osobami wymienionymi poniżej, z którymi zostanie zapewniona bezproblemowa komunikacja
w języku polskim:
i. dwoma osobami posiadającymi certyfikat HPE ASE – Compute Solutions lub równoważny
ii. jedną osobą posiadającą certyfikat HPE Accredited Solutions Expert Server Solutions Architect lub równoważny
iii. jedną osobą posiadającą certyfikat HPE Master Accredited Solutions Expert Storage Solutions Architect lub równoważny
iv. jedną osobą posiadającą certyfikat HPE StoreOnce 3XXX and 5XXX Service and Solution Qualification lub równoważny
v. jedną osobą posiadającą certyfikat HPE Synergy Service & Solution Qualification lub równoważny
c) posiada wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2015 lub inny równoważny, certyfikowany system zarządzania jakością (Przez równoważny, certyfikowany system zarządzania jakością Zamawiający rozumie certyfikowany system zarządzania jakości, obejmujący swoim zakresem co najmniej zakres certyfikowanego systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015),
d) posiada uprawnienia do świadczenia autoryzowanego wsparcia serwisowego producenta urządzeń objętych niniejszym zamówieniem lub zapewni realizację usług przez podmiot posiadający takie uprawnienia. Uprawnienia te muszą obejmować co najmniej: wykonywanie diagnostyki i napraw, dostęp do narzędzi serwisowych producenta niezbędnych do realizacji usług, możliwość instalowania aktualizacji i poprawek udostępnianych przez producenta, realizację świadczeń zgodnie z warunkami gwarancji i polityką serwisową producenta.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2027-06-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Status partnerski producenta HPE 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Usługi w zakresie wsparcia technicznego 📦
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Wymagana umowa o zachowaniu poufności ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: termin płatności 21 dni od daty otrzymania faktury
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski Oddział Wojewódzki
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 6762274880
Adres pocztowy: ul. Ciemna 6
Kod pocztowy: 31-053
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@nfz-krakow.pl 📧
Telefon: +48122988460 📞
URL: https://www.nfz-krakow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-krakow/demand/302616/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-krakow/demand/302616/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Wykonawca ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia w terminie składania ofert, składa:
a) Wypełniony formularz ofertowy (załącznik nr 4 do SWZ).
b) Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy/pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo(a) - umocowanie do reprezentacji wykonawcy
w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika bezpośrednio z odpisu z właściwego rejestru, albo z centralnej ewidencji informacji o działalności gospodarczej.
c) W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał w ofercie dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów,
o których mowa powyżej, zamawiający może żądać od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy. Powyższe wymagania stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się
o udzielenie zamówienia publicznego.
d) Pełnomocnictwo powinno zostać przedłożone jako oryginał w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
e) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeśli dotyczy).
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-675
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie :
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej ,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a)
Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
Odwołanie w przypadkach innych niż określone powyżej wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567312 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕