Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Numer referencyjny:
Krótki opis: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi szkolenia technicznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 15
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część I - SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 9/13
Kod pocztowy: 00-909
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry jakościowe oferowanych telefonów komórkowych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część II - SZKOLENIA COMPTIA
Opis zamówienia: SZKOLENIA COMPTIA
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część III - SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Opis zamówienia: SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część IV - SZKOLENIA EC COUNCIL
Opis zamówienia: SZKOLENIA EC COUNCIL
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część V - SZKOLENIA MICROSOFT
Opis zamówienia: SZKOLENIA MICROSOFT
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część VI - SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Opis zamówienia: SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część VII - SZKOLENIA OFFSEC
Opis zamówienia: SZKOLENIA OFFSEC
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część VIII - SZKOLENIA SANS
Opis zamówienia: SZKOLENIA SANS
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część IX - SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Opis zamówienia: SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część X - SZKOLENIA CISCO
Opis zamówienia: SZKOLENIA CISCO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część XI - SZKOLENIE DevOps
Opis zamówienia: SZKOLENIE DevOps
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część XII - SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Opis zamówienia: SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część XIII - SZKOLENIE PAN-EDU
Opis zamówienia: SZKOLENIE PAN-EDU
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część XIV - VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Opis zamówienia: VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część XV - SZKOLENIE CISSP
Opis zamówienia: SZKOLENIE CISSP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 11:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: zgodnie z dokumentami zamówienia
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Dokumenty zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 9/13
Kod pocztowy: 00-909
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
E-mail: czcsz.zamowienia@mon.gov.pl 📧
Telefon: 261848159 📞
URL: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/czcsz 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://uzp.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl/ 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Określone w ustawie PZP Dział IX, Rozdział 2
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-583523 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Numer referencyjny:
2812.14.2026.IR
Krótki opis: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi szkolenia technicznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 15
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część I - SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Tytuł: Część I - SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 9/13
Kod pocztowy: 00-909
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry jakościowe oferowanych telefonów komórkowych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część II - SZKOLENIA COMPTIA
Tytuł: Część II - SZKOLENIA COMPTIA
Opis zamówienia: SZKOLENIA COMPTIA
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część III - SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Tytuł: Część III - SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Opis zamówienia: SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część IV - SZKOLENIA EC COUNCIL
Tytuł: Część IV - SZKOLENIA EC COUNCIL
Opis zamówienia: SZKOLENIA EC COUNCIL
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część V - SZKOLENIA MICROSOFT
Tytuł: Część V - SZKOLENIA MICROSOFT
Opis zamówienia: SZKOLENIA MICROSOFT
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część VI - SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Tytuł: Część VI - SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Opis zamówienia: SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część VII - SZKOLENIA OFFSEC
Tytuł: Część VII - SZKOLENIA OFFSEC
Opis zamówienia: SZKOLENIA OFFSEC
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część VIII - SZKOLENIA SANS
Tytuł: Część VIII - SZKOLENIA SANS
Opis zamówienia: SZKOLENIA SANS
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część IX - SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Tytuł: Część IX - SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Opis zamówienia: SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część X - SZKOLENIA CISCO
Tytuł: Część X - SZKOLENIA CISCO
Opis zamówienia: SZKOLENIA CISCO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część XI - SZKOLENIE DevOps
Tytuł: Część XI - SZKOLENIE DevOps
Opis zamówienia: SZKOLENIE DevOps
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część XII - SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Tytuł: Część XII - SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Opis zamówienia: SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część XIII - SZKOLENIE PAN-EDU
Tytuł: Część XIII - SZKOLENIE PAN-EDU
Opis zamówienia: SZKOLENIE PAN-EDU
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część XIV - VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Tytuł: Część XIV - VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Opis zamówienia: VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część XV - SZKOLENIE CISSP
Tytuł: Część XV - SZKOLENIE CISSP
Opis zamówienia: SZKOLENIE CISSP
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 11:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 11:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: zgodnie z dokumentami zamówienia
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Dokumenty zamówienia
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Krajowy numer rejestracyjny:
5252095497
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 9/13
Kod pocztowy: 00-909
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
E-mail: czcsz.zamowienia@mon.gov.pl 📧
Telefon: 261848159 📞
URL: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://czcsz.wp.mil.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/czcsz 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://uzp.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl/ 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Określone w ustawie PZP Dział IX, Rozdział 2
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-583523 (2026-08-20)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe (>20 nowe zamówienia)